Полетів “відпочивати”! Чиновник на Львівщині здивував поведінкою під час карантину. Поки країна закрита

Поки керівники усіх районів та міст мобілізуються, аби справитися зі ситуаціями, які можуть виникнути через поширення коронавірусу в Україні, голова Самбірської РДА Андрій Жепко відпочиває у Єгипті.

Пише http://www.replikanews.org

У четвер, 12 березня, він передав свої обов’язки першому заступникові Іванові Ільчишину і полетів у теплі краї.

«Враження таке, що за два місяці на посаді голови РДА Андрій Жепко серйозно втомився. Навіть дуже. Бо, як стало відомо, він пішов у відпустку за власний рахунок. І відпочиватиме, як нам підтвердили в області, до 24 березня. І це коли? У час карантину на коронавірус. Через цю інфекцію можуть виникнути в районі складні ситуації. А Самбірщина опиниться без першого керівника», – пише у Facebook Василь Гончарук. – Як самі розумієте, що кожний має право на відпочинок. Але коли? І за яких обставин?»

Варто зазначити, що сам Жепко, зазначив що поїздка була запланована заздалегідь – у жовтні минулого року, а відпустка погоджена з керівництвом ЛОДА.

“Призначений у грудні 2019 року головою Самбірської РДА Андрій Жепко 12 березня 2020-го взяв відпустку і вночі 13 березня вилетів на десятиденний відпочинок на курорт Шарм-эль-Шейх у Єгипет. Водночас його відпустка збіглася з часом оголошення в Україні тритижневого карантину через загрозу поширення коронавірусу”, – йдеться у повідомленні.

За словами Жепка, на момент вильоту він не сподівався, що із поширенням COVID-19 “все буде так серйозно”. 29-річний чиновник заявив, що взяв відпустку “за згодою сторін без збереження зарплати”.

Нині він відпочиває у п’ятизірковому готелі Rixos Sharm El Sheikh, який поки не перебуває на карантині. Хоча там усім відпочивальникам щоденно вимірюють температуру та проводять інші профілактичні заходи.

Відомо, що готель у Шарм-эль-Шейху, де вже виявлено випадок коронавірусу, розташований усього за 20 км від місця, де перебуває Жепко.

До речі, сьогодні прессекретар МЗС України Катерина Зеленко повідомила, що 730 українських громадян перебуватимуть на карантині у готелі “Reech Oasis Beach Hotel” (м.Шарм ель-Шейх, Єгипет) через виявлення у закладі двох туристів, інфікованих на коронавірус COVID-19.