Поки Ми Спали! Все Відбулось Вночі – Відставка. Зеленський Викликав Його.

В Офісі Президента сьогодні було «гаряче», пише телеграм канал Легітимний, посилаючись на свої джерела в ОП.

Сьогодні вночі у Зеленського вже була особиста розмова з Кирилом Тимошенко на тему «гуманітарного кейса» і корупційного скандалу навколо цієї теми.

Пише https://puer.org.ua

Президент в черговий раз незадоволений. Також Зеленський був незадоволений тим, що його «свита» виставляє Президента «наївним дурнем» перед пресою і суспільством.

В ОП намагаються вирішити це скандал, очікуються догани і відставки.

Як повідомляють джерела, в кабінеті стояв крик, Зеленський був дуже розлючений.

Телеграм канал Легітимний, розписав про ці корупційні схеми, які провертались за спиною президента.

Подаємо слова Легітимного в оригіналі:

Наше джерело розповіло корупційну схему чиновників, які займаються «гуманітарних кейсом» зі закупівель ЗІЗ і т.д ..
Наше джерело з Офісу Президента уточнює, що схема дуже проста і в ній беруть участь всі великі торгові мережі, які «скинулися». Щоб увійти в справу, треба було скинутися офіційно в загальний фонд боротьби з коронавірусом і отримати «регалії рятівників», а також дати відкат чиновникам.

Схема виглядає просто. Державний апарат, використовуючи всі свої зв’язки, закуповував частину вантажу для себе, а частину віддавав бізнесу за закупівельними цінами. Родзинкою є той факт, що після цього вантаж, комерційні структури, такі як Епіцентр відразу продавали державним структурам через тендери в 10 рази дорожче.

Також ці хлопці продавали через свої фірми своїм же «регіональним штабам по боротьбі з коронавірусом» ці ЗІЗ, там взагалі не треба було ніяких тендерів, все вирішувалося за дзвінком і йшло за готівку.

Як повідомляли джерела в ОП, Зеленський приголомшений масштабами корупційних схем, і вже сам не знає кому вірити, адже кожен шукає свій зиск у ситуації, яка склалась.

Контрабанду літаками, підтвердила і журналістка, яка охрестила це операцією “БУМ”.

Про це в Facebook написала журналістка Світлана Крюкова.

“Всі чули про відомі президентські літаки, які здійснюють чартерні рейси і доставляють засоби індивідуального захисту для медустанов. Спочатку це були” Боїнги “компанії SkyUP. Тепер уже в повітря підняли і” Мрію “. Наш гарант щовечора щиро переконує всю країну в тому, що це робиться з метою забезпечення медустанов всім необхідним для боротьби з епідемією. Однак є і зворотна сторона медалі, про яку мало хто знає, але незабаром дізнаються всі “, – розповіла вона.

За словами Крюкової, оточення Зеленського займається контрабандою товарів медичного та іншого призначення для комерційних компаній великих торгових мереж.

“Контрабанда – це без документів, за готівку, по-жлобськи. Малий і середній бізнес перебувають на межі банкрутства. Виходять з мітингами під Кабмін. У той час як окремі наближені Зеленського багатіють з кожним рейсом. Масштаб цієї афери величезний. Тому що на кожному борту разом із засобами індивідуального захисту летить частина вантажу, який збувається через комерційні мережі. Імена ділків, які беруть участь в операції “Баум”, добре відомі “, – зазначила Крюкова