Поки ми спали! Потужна підтримка з США: питання Північного потоку – 2! Висловили стурбованість – Зеленський наготові

Радник Держдепартаменту США Дерек Чолле відвідає Україну і Польщу на цьому тижні.

Про це повідомляється на сайті Держдепартаменту США.

Дерек Чолле обговорить з представниками України та Польщі «Північний потік-2» та енергетичні питання, обговорить реформи.

Пише http://www.replikanews.org

«Він продовжить дипломатичні переговори США з Україною і Польщею з низки питань, включаючи нашу загальну заклопотаність з приводу трубопроводу «Північний потік – 2» і енергетичної безпеки в цілому, а також поточних реформ», – йдеться в повідомленні.

У Києві чиновник США перебуватиме 20-21 липня. Він зустрінеться з високопоставленими урядовцями, щоб обговорити підтримку США зусиль України з протидії агресії Росії та подальшого просування економічних та антикорупційних реформ. Він також зустрінеться з представниками бізнес-спільноти, щоб обговорити відновлення економіки України та можливості для спільного процвітання.

У Варшаві радник Чолле обговорить стратегічні двосторонні та регіональні питання, а також прихильність демократичним цінностям та інституціям з високопоставленими урядовцями та представниками громадянського суспільства. Він також буде взаємодіяти з лідерами бізнесу з метою зміцнення двосторонніх економічних зв’язків.

Також, як повідомляє агентство Reuters з посиланням на джерела – Німеччина та США мають найближчим часом підписати угоду, яка заблокує можливе відновлення санкції щодо компанії-оператора Nord Stream 2 AG.

Причиною такого кроку з боку Джо Байдена зазначається бажання відновити стосунки із Німеччиною, зіпсовані за часів Дональда Трампа.

Крім того, джерела Reuters повідомляють, що в угоді буде йтись про підтримку енергобезпеки та енергоефективності України.