Погода на тиждень! Що прогнозують синоптики!

Погода в Україні з 16 по 20 березня буде поліпшуватися: поступово буде теплішати в усіх областях. Про це свідчать дані Укргідрометцентру в понеділок, 16 березня

Пише http://bbcccnn.org

У понеділок, 16 березня, температура вдень на заході підніметься до +8 … + 12 градусів, у східних і північних областях термометри покажуть від +3 до +6 градусів. У центральних і південних областях температура вдень буде в межах +5 … + 8. При цьому вночі температура буде низькою, від 6 до 2 градусів нижче нуля, передає korrespondent.net.

У вівторок, 17 березня, вдень на більшій території України прогнозують від +9 до +18 градусів, а на сході і півночі термометри покажуть від +6 до +9. Вночі морозно буде тільки в центральних, східних і північних областях.

У середу, 18 березня, на більшій частині території синоптики прогнозують від +7 до +13 градусів. Вночі на півночі і сході від -2 до -5 градусів, на півдні та заході від 0 до +4.

У четвер, 19 березня, в Україну прийде сонячна погода, вдень потеплішає до +11 … + 15 градусів. Нічна температура коливатиметься від 0 до +5.

У п’ятницю, 20 березня, по всій Україні очікуються дощі. Температура вдень становитиме від +11 до +16 градусів. Вночі буде близько +2 … + 6 градусів.