“Подзвонив, заплакав в трубку.” Коронавірус забрав життя відомого музиканта. “Залишилась дружина і двоє дітей”

Музикант Костянтин Щукін, який співпрацював з популярним виконавцем Олександром Буйновим, помер минулої середи від ускладнень, викликаних коронавирусною інфекцією. Про трагедію Буйнов написав в своєму Instagram, присвятивши молодому гітаристу колективу «Чао!» зворушливу публікацію.

Пише https://world-news.video

Протягом п’яти днів батько двох дітей боровся за життя, будучи підключеним до апарату ШВЛ. На жаль, але підступна інфекція перемогла, забравши життя молодого і талановитого музиканта, чоловіка і батька.

«Життя і смерть ходять поруч. З ранку зарядив осінній дощ. Сьогодні помер молодий, талановитий, красивий музикант моєї групи. Костя Щукін. Залишилися дружина і двоє дітей. Подзвонив піаніст Паша, заридав в трубку … Не пригадаю, коли ще я так гірко плакав … як в дитинстві. Земля тобі пухом, ми завжди, завжди будемо пам’ятати про тебе, світла людина! » – писав артист.

Разом з тим, Буйнов нагадав передплатникам про ту загрозу, яку несе в собі коронавірус, який перетворив звичайні магазини і аптеки в даний порожнисте бою. Судячи з усього, смерть колеги настільки вразила виконавця, що він навіть вдався до песимістичним думкам, пригадавши багатьом росіянам їх недавнє прагнення, порушити карантин заради пікніків і гучних дружніх посиденьок.

“Все здавалося, – фронт далеко, десь там, за горизонтом товчуть гармати …, а здавалося-лінія вогню проходить поруч! Через наші двори і квартири, через аптеки і магазини! Невже цей вірус сильніший за нас ?! Ну, що , вам все ще хочеться погуляти? ” – резюмував публікаціюбуйнов засмучений Буйнов.