Подвійний удар долі”: Слідом за родичем Ротару втратила ще одну близьку людину. Причина смерті – невідома

Софія Ротару переживає нелегкий період в житті. Днями пішов з життя чоловік її рідної сестри Лідії. Слідом за ним помер і близький друг Ротару народний артист України Анатолій Мокренко. Ротару з Мокренком в дуеті виконували відому пісню “Темная ночь”.

Пише http://www.replikanews.org

Артистка Софія Ротару ще не оговталася після смерті чоловіка рідної сестри, як з життя пішов ще одна близька для неї людина.

Не стало її друга народного артиста України Анатолія Мокренка. Ротару з Мокренком в дуеті виконували відому пісню “Темная ночь”.

Широку популярність Анатолій Мокренко отримав як перший виконавець легендарної української композиції “Два кольори”.

“Кілька годин тому відійшов у вічність Анатолій Мокренко – легенда українського оперного та естрадного співу … Народний артист СРСР, Народний артист України”, – написав у “Фейсбук” радянський актор Микола Гриценко.

22 січня 2020 року народний артист України Анатолій Мокренко відсвяткував свій 87-й день народження. Причина смерті артиста поки не розголошується.

Нагадаємо, 72-річна естрадна співачка Софія Ротару повідомила підписникам трагічну новину, пішов з життя її близький родич Сергій Хлябич. У шлюбі з сестрою Ротару Лідією вони прожили 40 років.