Почаївська ікона Пресвятої Богородиці, відома з 1550 року, зцілює від фізичних недуг, захищає від ворогів видимих і незримих. Чудеса зцілення у цієї ікони нескінченні!

Почаївська ікона Пресвятої Богородиці зцілює від фізичних недугів, захищає від ворогів видимих і незримих. В її чудотворній силі переконалися численні віряни, паломники. Історія святині, де зберігається, як дістатися.

Почаївська ікона Божої Матері відома з 1550 року. Історія святині така.

Ще у 1559 році митрополит Неофіт з Греції подарував її Анні Гойській за те, що вона надала йому притулок. У будинку поміщиці образ перебував 30 років, а потім ікона стала випромінювати світло! Сліпий від народження Філіп, брат Анни, помолився перед іконою і прозрів. Після цього чудотворну ікону перенесли в Почаївський монастир.

Анни не стало у 1644 році, а всі навколишні землі дісталися її племінникові. Він зневажав Православ’я, тому пограбував монастир і вкрав ікону.

Зберігається у Почаївській Лаврі (Почаїв, Крем’янецького району, Тернопільської області).

Чудеса зцілення у цієї ікони нескінченні, як і потік паломників з України, Білорусії, Молдавії, Росії, Сербії та інших країн, які приїжджають до неї в Лавру.

Далеко не на кожного сходять чудеса від Почаївської святині, але кожному, хто звертається до цього образу з сердечною молитвою, і таємно, і явно подається допомога духовна, душевна і тілесна. У кожного з тих, хто приїжджає до святині є щось, що можна висловити лише молитовним подихом.Джерело