“По-справжньому добрий, хороший хлопець.” Помер зірка популярного серіалу. Залишився однорічний малюк…

Сьогодні стало відомо про кончину ще однієї відомої особистості. У віці 56 років помер актор з серіалу “Клініка” Сем Ллойд, який зіграв Теда Бакленда. Нещодавно його дружина Ванесса народила акторові первістка. Пише korupciya.com

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Про смерть Сема Ллойда повідомляє видання Variety з посиланням на агента артиста.

Причиною смерті Сема Ллойда стала неоперабельна пухлина головного мозку. У січні минулого року лікарі також діагностували у актора рак. Хвороба поширилася на легені, щелепу, печінку і хребет чоловіка.

До слова, про діагноз Ллойд дізнався через кілька тижнів після того, як його дружина Ванесса народила йому первістка.

“По-справжньому добрий, хороший хлопець. По ньому будуть нудьгувати дуже багато” – написав на своїй сторінці в Twitter Білл Лоуренс, американський сценарист, режисер і творець “Клініки”.

Rest In Peace to one of the funniest actors I’ve ever had the joy of working with. Sam Lloyd made me crack up and break character every single time we did a scene together. He could not have been a kinder man. I will forever cherish the time I had with you, Sammy.

Переглянути зображення у Твіттері

169 тис.01:44 – 2 трав. 2020Відомості про Рекламу у Твіттері та конфіденційністьПро це говорять 30,3 тис. осіб

Сем Ллойд народився 12 листопада 1963 року в штаті Вермонт, США. Він брав участь в зйомках і озвучуванні таких фільмів, як “В пошуках галактики”, “Сонце, що сходить”, “Флаббер”, а також знімався в серіалах “Поліція Нью-Йорка”, “Кручений місто”, “Сейнфелд” і в інших.

Його дядько – Крістофер Ллойд, відомий за роллю доктора Емметта Брауна в кінотрилогії “Назад у майбутнє”.