Після втрати дружини він висадив 6 000 дубів біля свого будинку. Лише через 20 років всі зрозуміли навіщо…

Зустріти справжнє кохання в реальному житті – вдається не кожному. Деякі можуть ціле життя шукати ту єдину, або так і не пізнати цих почуттів й розуміючи цю невтішну істину, задовільнятися малим. Але сьогодні, ми розкажемо вам історію, герой якої, став винятком зі всіх правил.

Чоловік, на ім’я Уїнстон Хоус і його дружина Дженетт прожили 33 роки у щасливому шлюбі. Всі навколо завжди дивувалися й інколи заздрили їхнім стосункам, адже вони завжди жили в гармонії та любові.

Проте одного разу, життя Джанетт – обірвалося. Уїнстон перебував у неймовірному відчаї, але зрозумів, що повинен щось зробити в пам’ять про свою кохану дружину.

Щодня, біля свого будинку, він почав висаджувати дуби. Спочатку, сусіди вважали, що так він старається перемкнутися та не думати про своє горе, ніхто не звертав уваги на таке захоплення Уїнстона, але до пори до часу.

Він зміг висадити цілих 6000 рослин.

Пройшло 20 років, й сусід вирішив політати на повітряній кулі, але те що він побачив згодом, вразило його до глибини душі. На гаю виднілося велетенське серце, всередині якого росли кольорові нарциси.

Уїнстон мріяв, щоб дружина бачила це серце з небес. Навіть, коли наступала осінь і листя в’януло,  його любов залишалася.

Немає нічого не можливого для тих, хто щиро кохає й Уїнстон – цьому підтвердження. Після таких історій починаєш розуміти, що справжнє кохання немає жодних меж, воно існує поза часом. Джерело