Після відходу цього ХЛОПЧИКА лікарі схилили свої голови. Коли прості люди дізналися що саме він зробив то почали плакати..

Він урятував чиєсь життя…

В 11 років усі хлопчаки без винятку мріють про круті конструктори та машинки. Але в цього хлопця була зовсім інша мрія – подарувати комусь надію на життя. І зовсім недавно це бажання збулося.

11-річний китайський хлопчик Ліанг Яоуї (Liang Yaoyi) вирізнявся серед своїх однолітків спритністю розуму і в майбутньому хотів стати лікарем. Одного разу, будучи в школі, у нього сильно запаморочилося в голові. Хлопця відвезли в лікарню. Нічого поганого не віщував цей день. Але з лікарні Ліанг вийшов зі страшним діагнозом – пухлина головного мозку…

Відтоді Ліанг хотів тільки одного – після смерті пожертвувати свої органи іншим людям. “У світі стільки прекрасних людей, які щодня роблять добро. І я хочу бути одним із них”, – сказав Ліанг своїй матері перед смертю.

Лікарі змогли врятувати печінку і нирки хлопчика. Ще за життя Ліанг говорив, що донорство – це свого роду продовження його життя.

На цьому фото видно, як лікарі схиляють голову перед Ліангом, який пішов із життя. Його вчинок – дуже героїчний.

Завдяки Ліангу хтось отримав надію на довге та щасливе життя. А тому пам’ять про нього заслуговує на повагу. Поділися історією про цього хлопця з друзями!