Пекло На Донбасі Закінчиться, В США Озвучили Грандіозний План: Що Путін Отримає Взамін

Епідемія вірусу несподівано дає можливість завершити війну на Донбасі і протистояти нападкам президента Росії Володимира Путіна .Про це йдеться у відкритому листі Дональду Трампу, яке підписали екс-посли США Вільям Тейлор, Джон Гербст та Стівен Пайфер, передає National Public Radio.

Пише https://puer.org.ua

Дипломати не сумніваються, що епідемія китайського вірусу і падіння цін на чорне золото боляче б’ють по режиму Володимира Путіна.Тому, як пишуть у відкритому листі екс-посли США, Білий дім і їх союзники можуть запропонувати Володимиру Путіну скасування санкцій в обмін на припинення війни в Україні.


«Санкції, введені міжнародним співтовариством проти Росії 2014 року, допомогли знизити економічне зростання в на 1% щорічно. Ціни на сиру нафту, опору російської економіки, в цей час досягли 18-річного мінімуму. На викопне паливо припадає понад 60% російського експорту. Глобальна рецесія, яка насувається, завдасть ще одного удару по російській економіці», — йдеться у відкритому листі до президента США Дональду Трампу.

Дипломати зазначають, що лідер Білого дому разом з президентом України Володимиром Зеленським можуть переконати Конгрес скасувати санкції проти РФ. Але обмеження будуть відновлені за умови, якщо Володимир Путін відмовиться від своїх зобов’язань.

Що стосується скасування санкцій за окупований Крим, то це станеться, коли півострів повернеться під контроль офіційного Києва.