Памятаєте цю дамочку.. професорку Київського університету, яка називала Україну “колонією США”. Подивіться що з нею зробили

Скандальну професорку Національного педагогічного університету ім. Драгоманова Євгенію Більченко звільнили з роботи. Для цього довелося ліквідувати цілу кафедру культурології та філософської антропології.

Пише https://world-news.video

Про це повідомила сама Більченко у Facebook. Професорка зізналася, що третя частина проведених нею наукових конференцій і статей була спільно з російськими колегами.

За її словами, вона ні про що не шкодує.

“Мені б хотілося, щоб світ знав, як в Україні поводяться з політичними інакомислячими”, – написала Більченко.

Повідомлення про звільнення професорки

Професорка займалася підігруванням російській пропаганді, заявляючи про розгул “нацистів” в Україні і “колоніальний” статус нашої країни. Також вона висловлювала невдоволення з приводу набуття чинності норм закону про українську мову.

“Цей закон – лише ланка в ланцюзі, черговий опухлий лімфовузол у тілі онкохворої американської колонії”, – писала жінка.

Взимку 2013-2014 року Більченко підтримувала Майдан. Але згодом нібито розчарувалася в Революції Гідності й взялася активно просити вибачення у “Донбасу й Одеси” та зізнаватися в любові до Росії.

Скрин Facebook