Пам’ятаєте цю неймовірну жінkу, яkа в 2010 році народила вісім дітей? Тільkи подивіться, яk виглядають її діти сьогодні!

У 2010 році історія Наталі Сульман, яка явила на світло вісьмірнят, сколихнула всю Америку. Всі діти Наталі народилися абсолютно здоровими.

Вісім дітей була зачаті за допомогою екстракорnорального заnліднення (ЕКЗ). Лікарі в таких випадках наполягають на редукції (вилучення) частини ембріонів. Адже таке їх кількість може погано позначитися як на здоров’я матері, так і здоров’я майбутніх дітей.

На той момент у Наталі, яка перебувала в розлученні, вже було шестеро дітей.

Але каліфорнійка, заручившись підтримкою своєї великої родини, відмовилася від редукції. Мати – одиначка, давним-давно розлучилася з чоловіком саме через те, що вони не могли мати спільних дітей.

Вісьмірнят звуть Ноа, Малі, Ісайя, Нарія, Джон, Макай, Джозайя і Джеремайя.

Наталі вирішила поборотися за своїх 14 дітей. Вона збиралася закінчити школу і фінансово забезпечити їх без допомоги громадськості.

“Я знаю, що зможу утримувати їх усіх, коли закінчу школу. Якби я просто сиділа на дивані і дивилася телевізор, не роблячи нічого для того, щоб забезпечити моїм дітям краще майбутнє, це було б егоїстично “, – пояснила вона.

Кілька разів Наталі виступала на телебаченні заради фінансової вигоди, а також підписала контракт на власне реаліті-шоу. На жаль, шоу так і не вийшло в ефір.

Як же, мабуть, дивно спостерігати, як ці чудові восьмерняшкі ростуть на ваших очах!

Вони провели цей день за вегетаріанської піцою, пирогом і іграми на дитячому майданчику.


Здається, відзначили вони свято дійсно весело!

Зараз Наталі разом з чотирнадцятьма дітьми живе в маленькому будинку з трьома спальнями в передмісті Лос-Анджелеса.

Виховання чотирнадцяти дітей – великий виклик для Наталі. Але, коли діти трохи підросли і стали більш відповідальними, жінці стало легше з ними справлятися.

Не кажучи вже про те, що їм більше не потрібно міняти підгузки.

Як здорово, що ця воістину велика сім’я щаслива і з цими прекрасними дітьми все в порядку!Джерело