Пахне смаженим. Мери Міст Збунтувалuсь Проти Президента

Мер Черкас Анатолій Бондаренко попередив, що місто чинитиме опір, якщо місцеву владу переслідуватимуть за рішення пом’якшити карантин в місті.

Пише http://iihala.pp.ua


Про це очільник міста заявив у відеозверненні.

З 1 травня влада Черкас пом’якшила карантин для частини підприємців міста. Хоча уряд запланував такі послаблення після 11 травня.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків заступився за мера Черкас Анатолія Бондаренка, який вирішив пом’якшити карантин у місті.

Мер Черкас вирішив скасувати карантин

Своєю думкою Марцінків поділився на сторінці в Facebook у суботу, 2 травня. “Таке враження, що хочуть знищити місцеве самоврядування”, – обурився чоловік.

Він додав, що підтримує колегу, і написав “Карантин один для всіх, а не для обраних!”

Додамо: Наприкінці квітня на голову Івано-Франківська відкрили два кримінальні провадження: за фактом заклику до примусового переміщення людей та роботу міських ринків у період карантину. Першого травня Руслан Марцінків дав свідчення у відділі поліції.

«Це – надумана справа. Насправді, коли ми зустрічалися з підприємцями, ніякого офіційного паперу, який би забороняв роботу ринків, не було. Я про це сказав. Тоді був тільки виступ головного санітарного лікаря на телебаченні, але офіційного рішення тоді не було пред’явлено міській раді», – прокоментував очільник міста після допиту.

Сьогодні мер Конотопа Артем Семеніхін запасив відеозвернення у підтримку мерів Івано-Франківська і Черкас на своїй фейсбук сторінці: