П0бачивши чоловіkа, 68o-kілограмовий ведмідь kинувся до нього. Те, що було далі, вас пригол0мшить…

Цей ведмідь кадьяк на прізвисько Джимбо важить 680 кілограмів і проживає в одному приватному центрі допомоги тваринам в американському штаті Нью-Йорк. Джим Ковальчик і його дружина ось уже 23 роки піклуються про цього волохатого здорованя, який став їхнім справжнім другом. Джим не відчуває до свого підопічного ні краплі страху: він може спокійно валятися з ним на траві або годувати зефірками прямо з рота.


За словами Джима, Джимбо із задоволенням гратиметься з вами стільки, скільки у вас є часу, хоч цілий день безперервно. Джимбо не єдиний ведмідь у центрі, всього тут мешкає 11 клишоногих. Але крім них тут також є олені, білки, норки, качки і різні інші тварини, які проходять курс реабілітації. Як правило, підопічних, які одужали, одразу повертають назад у дику природу, але з ведмедями так вчинити не можна – вони надто сильно звикають до людини і життя в неволі. Кадьяк – підвид бурих ведмедів, які вважаються одними з найбільших сухопутних хижаків у світі.

Його місцем проживання є острів Кадьяк та інші острови Кадьякського архіпелагу неподалік від південного узбережжя Аляски. Розміри цих ведмедів вражають: у довжину вони досягають 2,8 метра, а у висоту – 1,6 метра. Наймасивніші представники цього підвиду важать понад півтонни, і Джимбо належить до одних із них, його вага становить 680 кілограмів. Джим вважає, що ведмеді, на відміну від людей, позбавлені удавання, і це одна з причин, чому він їх так любить.
При вигляді одних тільки пазурів кадьяка мурашки біжать по шкірі, але люди, які виростили його, здається, не звертають на них жодної уваги.

Для порівняння погляньте на Лео, сирійського бурого ведмедя. Різниця в розмірах неймовірна.
Ось така приголомшлива історія великої дружби двох абсолютно різних створінь.