Оце таk змінилась! Блогерkа з Афганістану ошелешила публіkу своєю зовнішністю (ФОТО)

Наша редакція вже не раз писала про невдалі пластичні операції зірок і звичайних людей. Нині перекачаними губами та силіконовими грудьми, напевно, нікого не здивуєш, але, незважаючи на це, знаходяться ті, хто продовжує спотворювати себе і навмисно спотворювати риси обличчя і тіла.

Ми звикли, що типова представниця Афганістану – це скромна жінка без макіяжу, яка носить паранджу та хіджаб на людях. Тільки при чоловікові вона дозволяє собі зняти вбрання, оголити плечі, декольте і показати обличчя.

Але цей опис не підходить нашій сьогоднішній героїні. Блогерка з Афганістану, яка не видає свого справжнього імені, а в Instagram сидить під ніком “8gates2paradize”, що в перекладі російською означає “8 воріт до раю”, вразила публіку своїм зовнішнім виглядом.

Ще зовсім недавно у дівчини було понад 40 тисяч підписників в Інстаграм, але тепер її профіль закритий. У зв’язку з чим відбулися такі зміни – невідомо. Однак, її фотографії вже встигли розлетітися Мережею.

Деякі підписники не вірили, що це її справжні губи і списували все на Фотошоп. Але придивившись ближче до знімків блогерки з різних ракурсів, розуміли, що губи в неї дійсно розміру Всесвіту.

“Не йдіть за мною, ідіть за Ісламом”, – ось що пише красуня у своєму акаунті в Інстаграм. Щоправда, не уточнює, як співвідносяться гіалуронова кислота та іслам.

Крім своїх селфі, гламурна афганка також ділилася з фоловерами знімками сучасного Афганістану. Зірка пишається архітектурою своєї країни.

Не обійшлося в цьому випадку, звичайно ж, і без фотожаб. Жителі пострадянських країн одразу порівняли б’юті-блогерку з губатою рибою-жінкою з радянського мультика “В синьому морі, в білій піні”. Тієї самої, яка співала “Залишайся, хлопчик, з нами”.

Якщо хто забув цей приголомшливий мультфільм і пісню, раджу переслухати: настрій одразу ж покращиться. Та й ностальгія візьме своє!Джерело