ОЦЕ ТАК ПОДІЯ: У США КОПИ ЗАТРИМАЛИ ТВОРЦЯ COVID-19, – ЗМІ

Затримано ймовірного творця коронавірусу

У США правоохоронці затримали завідувача кафедри хімії та хімічної біології Гарвардського університету Чарльза Лібера, який підозрюється у створені смертельного коронавірусу COVID – 19.

Пише http://info-life.in.ua

Про це повідомляє ряд іноземних ЗМІ, посилаючись на міністерство юстиції США.

Відтак, як відзначається, правоохоронці затримали вченого з Гарвардського університету, який є нібито творцем коронавірусу, що масово викошує населення в світі.

“Завідувач кафедри хімії та хімічної біології Гарвардського університету Чарльз Лібер, був затриманий сьогодні вранці за звинуваченням… в підроблені документи”, – йдеться в повідомленні, опублікованому на сайті міністерства юстиції США.

В одній із версій, яку оприлюднили на сайті Eadaily.com, а через деякий час видалили, йшлося про те, що вчений з 2008 по 2011 року брав участь в спільних розробках у військових лабораторіях Міністерства оборони США, де отримав доступ до секретних розробок і в період з 2012 року по 2017 працював з Уханським технологічним університетом без відома Гарвардського університету і уряду.

Скріншот з одного з американських каналів щодо затримання

Вчений є провідним фахівцем 11 найсильніших фондів розробок Америки і не мав прав співпрацювати з іноземними лабораторіями без спеціального дозволу і тим більше отримувати від зарубіжних зацікавлених осіб гранти та інші кошти. Тепер йому загрожує тюремний термін за звинуваченням у шпигунстві на користь іноземних структур.

Як доказ Федеральне Бюро Розслідувань доклало офіційний документ, який нібито доводить співпрацю Чарльза з Уханьским технологічним університетом, де нібито й було створено коронавірус, і отримання коштів за шпигунство і передачу розробок китайцям.

Фото зі звинуваченнями