Ось вам і “брати”?!.. На українсько-польському кордоні поляки висипали українське зерно.. Але те, що вони зробили з українськими водіями просто не вкладається в голові…

Перед Дорогуськом пр0тестувальники не пропустили вантажівки з українським зерном до Польщі. Місцева поліція пояснила, яка доля після цього спіткала водіїв цих фур.

Водії фур, з яких поляки висипали зерно, повернулися в Україну. Про це повідомили польські правоохоронці.24tv.ua

Що каже поліція

За даними місцевої поліції, протестувальники висипали з 3 вантажівок на дорогу частину зерна. Деякі учасники після цього відібрали його проби нібито задля “перевірки на вміст заб0ронених речовин”.

Після оформлення до Польщі в’їхали три вантажівки під керуванням громадян України. Учасники протесту не пустили транспорт далі, а в один момент відкрили причепи, через що частина зерна висипалася на дорогу,– повідомила представниця комендатури муніципальної поліції в Хелмі Ева Чиж.

З її слів, бійок не місці інциденту не було. Також українські водії не писали на учасників протесту заяв до поліції.

Наразі правоохоронці з’ясовують подробиці події та вилучають докази. Поліція опитує свідків та встановлює причетних осіб. Матеріали будуть направлені до прокуратури для проведення правової та кримінально-правової експертизи.