Ось як швидко знизити тиск! Причому без таблеток. Ви маєте це знати

Перше – тому, що їх не виявилося під рукою. Друге – ви не хочете себе труїти хімією. Якщо у вас різко підвищився тиск, вам допоможе правильне дихання.

Усього-на-всього протягом 2-3 хвилин під час кожного видиху треба затримати дихання на 7-9 секунд. Так просто можна знизити тиск на 30 одиниць, передають “Українські реалії” з посиланням на “В курсі життя”.

У разі головного болю і мігрені теж постарайтеся визначити, яка ніздря краще дихає, і якщо біль відчувається в тій самій стороні голови, де відкрита ніздря, закрийте цю ніздрю і дихайте так, поки не мине біль.

У разі безсоння, підвищеної нервової збудливості, безпідставних страхів, гіперінтенсивної мозкової діяльності, що так часто трапляється за психічних захворювань, корисне дихання через ліву ніздрю, бо воно заспокоює розум і охолоджує його гарячність. Дихання через праву ніздрю призводить до зворотних результатів.

  • * * * Болі в шлунку – часто результат гастриту. Перелийте 0,5 склянки води з однієї склянки в іншу 10-15 разів і випийте цю воду. Якщо будете так робити щодня по кілька разів, забудете про біль.

ПОРЕЗАЛИСЬ – це й лікуванням складно назвати, бо не потрібно використовувати жодних мазей і пов’язок. Треба просто підняти догори порізану руку й потрясти нею якомога довше, не менше 7 хвилин. Дивно, але факт: ранка затягується дуже швидко і не болить зовсім.

ДІАГНОСТИКА КАТАРАКТИКИ Потрібно вирізати шматочок чорного паперу розміром 3х3 см, і в центрі голкою зробити отвір. Вийдуть такі саморобні діафрагмальні окуляри. Їх треба піднести близько до свого ока і подивитися на білий аркуш паперу. Якщо аркуш залишиться білим по всій поверхні, значить, кришталик прозорий. Поява на аркуші паперу нерухомих темних плям, ніби піщинки – сигнал! Або це починається помутніння кришталика, або це зміни в сітківці. У будь-якому разі треба поспішати до лікаря! А якщо видно рисочки, сміття, палички – сумнівів немає, кришталик потріскався.


Якщо у вас часто “прихоплює” серце, вранці приготуйте собі ліки на весь день. Шматочок хліба розміром із палець розріжте на 4 частини і на кожну накапайте 2-4 краплі настоянки валеріани. Кожні 4 години беріть шматочок до рота. Пожуйте і потримайте його кілька хвилин у роті, потім проковтніть. Робіть це до зникнення всіх серцевих неполадок.

  • * * * Для поліпшення пам’яті їжте щодня салат із тертої моркви з родзинками або подрібненим волоським горіхом, заправлений сметаною. Постійне вживання такого салату сприятиме оновленню клітин мозку та поліпшить його кровообіг.

Енурез без лікування. На ніч намочити ватку в кімнатній воді, злегка відтиснути й проводити разів 5-7 по хребту від основи шиї до куприка. Минає енурез дуже швидко й назовсім.
Ангіни позбутися дуже просто. Колись я теж мучилася, і ось що порадив знайомий лор-лікар. Коли чистите зуби пастою, під час ополіскування рота перший раз усе виплюньте, а вдруге наберіть до рота води й пополощіть горло. Ось уже років 20 я не знаю, як болить горло. Влітку п’ю воду тільки з холодильника, а взимку з колонки.

  • * * * Висока температура: як не дивно ні смішно, але мені допомагає від температури намальована чорна пляма (чорний олівець) на великому пальці лівої руки. Хочете смійтеся, хочете вірте, чи ні, але перевірено на своєму досвіді.

У разі виразки шлунка, блювоти, болю в кишечнику змішайте ретельно свіже домашнє куряче яйце зі столовою ложкою борошна і прийміть натщесерце. Курс 10 днів. Рецепт перевірений неодноразово на багатьох людях.

Моя дочка мучилася від печії, соду пила постійно. Підказали простий рецепт: з’їдати в разі печії 5-6 родзинок. І все. Спочатку донька носила із собою баночку з родзинками, але потім вона стала зайвою – забула про недугу.