Ось чому вдова Юрія Гагаріна мовчить про чоловіка вже 50 років..!

У квітні весь світ відзначає річницю польоту Юрія Гагаріна в космос. Для 79-річної вдови космонавта Валентини Іванівни це велике свято. Вона живе сама, вікна її квартири в Зоряному містечку виходять просто на пам’ятник Гагаріну – щодня перед очима коханий чоловік. А поруч тільки вірний друг – папуга ара на прізвисько Лора, його подарували космонавту незадовго до смерті.Повідомляє http://de-facto.cc

Юрій Гагарін із дружиною, доньками Галею і Оленою переїхали в цю квартиру в лютому 1968 року. Вони тільки почали насолоджуватися сімейним щастям, як у березні місяці космонавта не стало – розбився під час тренувального польоту, але досі Валентина Іванівна відмовляється вірити, що він загинув.

Вдова космонавта живе скромно і тихо – майже ні з ким не спілкується, крім найближчих, не дає інтерв’ю. “На стінах висять сімейні знімки, вона дбайливо зберігає всі фотографії та статті з газет, – розповідає племінниця космонавта Тамара Філатова. – У квартирі Валентини Іванівни практично нічого не змінилося відтоді, як не стало її Юри. Вона дуже любить папугу Лору, багато часу витрачає на те, щоб за нею доглядати, регулярно показує птаха ветеринару… Решту часу може погуляти містечком, але взимку виходила рідко – холодно і слизько, а так зазвичай вибирається по продукти, доглядає за квітами, багато читає. Вона стежить за тим, що пишуть у газетах і в Інтернеті про їхню сім’ю – ми часто обговорюємо статті телефоном. Любить готувати, особливо коли приходять у гості її близькі подруги – дружини космонавтів, які живуть по сусідству. Кілька разів тітка їздила відпочивати в санаторій ім. Пржевальського в Смоленській області. Пржевальського в Смоленській області – поправляла здоров’я, в її віці від цього нікуди не дітися”.

12 квітня в домі Валентини Іванівни зазвичай збирається вся сім’я: доньки Олена та Галина, онуки – Катерина та Юрій. Вона часто готує улюблений овочевий суп Гагаріна. “Онука Катерина прилетить із Лондона – вона поїхала туди торік слідом за чоловіком-дипломатом Павлом Внуковим, як дружина декабриста практично, – продовжує Філатова. – Онук Юра закінчив МДУ 2013-го, цікавиться економікою, пише наукові статті для журналів, зокрема і для “Вісника” РЕУ ім. Плеханова, де працює його мама Галина Гагаріна. У спадок йому, до речі, дісталася колекція монет діда з різних країн – він її поповнює. Правнуків у Валентини Іванівни немає, але вона їх дуже чекає”.

Онука Юрія Гагаріна поїхала за чоловіком до Англії.