Олег Сkрипkа: “Я поїхав до Фpанції, не володіючи фpанцузьkою мовою. І у Фpанції дуже швидко зpозумів, що потрібно…”

Подаємо мовою оригіналу:

Олег Скрипка:

Я поїхав до Франції, не володіючи французькою мовою. І у Франції дуже швидко зрозумів, що без французької мови шансів вижити у французькому суспільстві – нуль. Просто – нуль!

Щоб спілкуватися французькою, мені знадобилося два місяці. Два місяці на вивчення французької!

Якщо у людини низький IQ – чотири місяці. А якщо не барани – то два місяці. Все!

Всі українці, які виїжджають за кордон, прекрасно розмовляють місцевими мовами, бо немає виходу. Вони вивчають англійську, іспанську, португальську, а українську не можуть.

Це французи дали мені розуміння, що мова, по-перше, це не так складно. А по-друге, це питання виживання нації. У французів патріотизм, я називаю його побутовий, починається з мови і продовжується на звичках вживати національний продукт – свою літературу, музику, авто, вино і так далі. В першу чергу у них все йде завжди французьке. Яке вино питимете? Звісно, французьке.

Якщо французьке випили, тоді можуть спробувати угорське чи ізраїльське. В українців все навпаки.

Тому треба нарешті усвідомити, що нас виховали, як “баpaнів” на зaбій. Реально нас виховували, щоб у 2022 році забити, перетворити в чергові області недоімперії. Нас до цього дуже довго готували. Тому мова – це резистивність нації.

Я про важливість мови говорив ще років 10 тому. І якщо людина не здатна вивчити свою ж мову – значить, у неї низький IQ, отже, вона не має права займати якісь посади, ходити на вибори урешті-решт.

Ну якщо людина “бapaн” – як вона може обирати президента? Якого тоді президента вона обере? Не можеш вивчити мову, отримуй справку «ідіот» – і все.

В Казахстані, як не дивно, якщо ти не знаєш казахську мову, ти нормальної роботи ніколи не отримаєш. Не кажучи вже про Естонію, Латвію, Литву. Тому ці країни тримаються. А якщо у нас змішувався дьоготь з медом, так і вийшло.Джерело