Нікотин Захищає Від COVID-19? У Франції Зробили Сенсаційне Відкриття Про Лікування

У Франції лікарі повідомили, що, можливо, курці менше схильні до коронавірусу COVID-19. Медики з паризької лікарні La Pitiе-Salpetriеre провели дослідження, яке показало, що тільки 4,4% із 343 госпіталізованих хворих (середній вік 65 років) мали цю шкідливу звичку, пише la Repubblica.

Пише https://puer.org.ua

Також були вивчені дані 139 пацієнтів, які звернулися до лікаря з несерйозними симптомами (середній вік 44 роки). Курців серед них виявилося лише 5,3%.

«Наше перехресне дослідження показує, що в курців імовірність розвитку симптоматичної або важкої інфекції набагато нижча, ніж у населення загалом. Ефект значний: ризик зараження ділиться на п’ять для амбулаторних пацієнтів і чотири для госпіталізованих. Ми рідко бачимо таке в медицині», – повідомив епідеміолог Флоренс Тубах.

Лікар пояснив, що, можливо, нікотин у якийсь спосіб блокує поширення вірусу в організмі.»На підставі цих результатів, якими б сильними вони не були, ми не повинні робити висновок, що існує захисний ефект тютюнового диму, який містить багато токсичних речовин», – попередив Тубах. Для перевірки гіпотези французькі лікарі стали застосовувати нікотинові пластирі, щоб перевірити їхню ефективність.