“Ніяких тестів не роблять, немає спирту для уколів”: українець шокував розповіддю про лікування коронавірусу під Полтавою

У місті Кременчук Полтавської області в одній з лікарень пацієнтів відпускають додому, тому що в одній з палат лежала 69-річна жінка з коронавірусом COVID-19.

Про це повідомляє видання “Кременчуцький Телеграф”, посилаючись на інформацію від читача Андрія.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Андрій розповів, що його дружина лікується в пульмонологічному відділенні Першої лікарні Кременчука. Але їх відпускають додому на самоізоляцію. При цьому людям ніяких тестів на коронавірус не провели. Його дружині роблять уколи і ставлять крапельниці, а тому він турбується, як вона зможе лікуватися вдома.

Також Андрій додав, що в медустанові немає спирту для проведення ін’єкцій, і чоловік був змушений принести його в лікарню.

За даними видання, заражена коронавірусом кременчужанка попереджала, що її дочка приїхала з Польщі, але медики проігнорували це.

Також у видання з тією ж скаргою подзвонила й інша пацієнтка Лілія. Вона зазначила, що люди ще не одужали, у деяких пацієнтів підвищена температура, крім того, вони не хочуть повертатися додому, тому що бояться наразити на небезпеку зараження своїх рідних.

Журналісти попросили пояснити ситуацію віце мера міста Ольгу Усанову. Вона розповіла, що насправді всіх пацієнтів, які контактували з хворим, перевірять за допомогою експрес-тестів на наявність коронавирусної інфекції. І тільки після цього тих з них, у кого виявиться негативний результат і хто за станом здоров’я зможе відправитися додому, проситимуть відправлятися на самоізоляцію. Тих, хто за станом здоров’я цього зробити не зможе (або якщо тест покаже позитивний результат), переведуть в палати іншого блоку.

“Перевірять також і медиків пульмонологічного відділення, вони знаходяться на самоізоляції. Приміщення відділення продезинфікують”, – зазначила Усанова.

Пізніше читачі написали, що всіх пацієнтів пульмонологічного відділення вирішили залишити в лікарні до понеділка, 30 березня.