“Ніби цю битву ми програємо”: Заплакана медсестра зробила емоційну заяву про боротьбу з коронавірусом

У Великобританії медсестра реанімаційного відділення Ширлі Уоттс зі сльозами на очах розповіла, як медперсоналу важко справлятися з епідемією коронавірусу COVID-19.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Медсестра поскаржилася, що в лікарні не вистачає співробітників, передає Daily Mail.

“Ось, що зараз насправді відбувається. Подивіться, як я виглядаю. Через маски у мене роздратування на носі. Я не знімала її з пів на сьомої ранку до пів на першу дня. Ситуація напружена. У всіх нас в лікарні дуже важкий період … Але ми намагаємося робити все, що в наших силах “, – поділилася вона.

Медсестра розповіла, що постійно знаходиться на роботі і приходить додому тільки, щоб поспати. Вона закликала людей бути відповідальними і дотримуватися карантину.

“Якщо ви побачили, що хтось виходить на вулицю без вагомої на те причини, або ви помітили, що люди збираються групами, я прошу зробити їм зауваження. Зараз складається враження, ніби цю битву ми програємо”, – закликала вона.

Уоттс підкреслила, що епідемія дуже важка і лікарі роблять все можливе, проте і люди повинні дотримуватися самоізоляцію.

“Це зніме з нас навантаження, через яку ми всі зараз на колінах. Ми намагаємося врятувати життя. Ми робимо все можливе, щоб врятувати ваших рідних і близьких. Я хочу, щоб ви побачили мене саме в такому стані. Я хочу, щоб люди зрозуміли, наскільки все це серйозно “, – підсумувала вона.