Невже це правда?!.. Ось що трапилося із відомою аkтрисою Айшварією Рай після весілля з принцом…

Айшварія Рай – феномен. Запитай 100 звичайних людей, які не захоплюються Боллівудом, яких індійських актрис вони знають, і 90% назвуть тільки Айшварію Рай. Голлівуд, вимогливий, пафосний і нещадний, не потребує такої кількості характерних смаглявошкірих красунь, щоб потрібно було завозити їх контейнерами.

Айшварія була екзотичною лялькою, привезеною з далекої країни, в якій слони блукають вулицями, а корови грають священними рогами на мрідангах.

1994 рік. Айшварія виграє конкурс “Міс Світу”. Здавалося б, ну і що такого? Для сотень дівчат подібні перемоги не були нічим, крім гучних оплесків, фальшивих сліз на сцені та лютих прокльонів, які летять у спину переможниці.

Але хороша карма першої красуні ще не була вичерпана, тому з перемоги Айшварія витягла максимум.

Вона отримувала рекламні контракти провідних брендів, знімалася в кіно в рідній Індії і паралельно “підгортала” голлівудські кіностудії, логічно вважаючи, що кувати залізо варто в той момент, коли воно ще біліє від напруження.

І розрахунок виявився вірним.

Айшварію почали запрошувати туди, куди відкритий шлях одному іноземному акторові з тисячі спраглих претендентів – у велике голлівудське кіно.

Незвичайна зовнішність, брюнетка зі шкірою кольору кави з молоком, яскраво-синіми очима і м’якими рисами обличчя – дозволяла Айшварії бути унікальним типажем для зображення досить екзотичних персон. Фільми за участю актриси були далеко не провальними, і у неї були всі шанси знятися в неепічно популярному блокбастері. До цього все йшло, кар’єра Айшварії була близька до пікової точки, її краса розкривалася, як розкішний нічний лотос…

Але, мабуть, не може бути в житті жінки все добре одночасно. Краса, кар’єра, особисте життя. Щось має піти не так, інакше це був би не голлівудський сценарій, а клубок рожевих соплів, з яких романтична емо зв’яже ванільний шарфик.

Айшварія вийшла заміж за принца Абхішека, сина “короля індійського кіно” Амітабха Баччана. Весілля було блискучим і шикарним, як і годиться справжній віваха-яг’ї…

Незабаром пара оголосила про швидке поповнення сім’ї. У 2011 році в сім’ї Баччан народилася дівчинка Аарадхія.

І кажуть, що дочки забирають у мам усю красу. Чи варто відхрещуватися від цього “забобони”? Можливо, що й ні… Айшварія після пологів з’явилася на публіці далеко не відразу. І, що б не говорили про стандарти краси в Індії, де, мовляв, повнота жінки тільки цінується, шанувальники Айшварії були шоковані.

Це точно вона? – пліткували на форумах. Фотографії здавалися нечіткими і записувалися відразу в ряд фейків.

Але вихід на Каннах-2012 поставив усі крапки над літерами… Айшварія намагалася виглядати розкішно, але зацькований погляд видавав її переживання.

Як. Вона. Посміла. зганьбити націю????? – обуренню індійців не було меж. Вони атакували листами кіностудію сім’ї Баччан, де Айшварія служила директором, вони дзвонили на передачі і заявляли хором, що актриса стала ганьбою їхньої нації. Вона була їхньою музою, їхнім символом індійської краси у світі, їхньою надією, а тепер…. тітка жирна! Терміново худнути і повертатися в Голлівуд, які надії покладено!

Переживання і тиск не минули дарма, на наступний фестиваль актриса з’явилася ще більш великогабаритною. Чим остаточно “дискредитувала” свій вигляд, як моральний, так і фізичний, серед засмучених індусів. Які, подумати тільки, ніколи начебто не вважали повноту недоліком. А тут раптово виступили цілим фронтом хейтерів.

Ці фотографії не обговорювали тільки сліпоглухонімі. Мабуть, вони стали останньою краплею. Або, нарешті, гормональний збій, що стався після народження дочки, пішов на спад.

Але на Канни-2016 Айшварія з’явилася вже помітно схудлою. Щоправда, вона невдало спробувала відвернути увагу від своєї багатостраждальної фігури за допомогою оригінального макіяжу. Мабуть, що це було помилкове рішення.

Дивний кричущий макіяж тільки підкреслив те, що ще кілька років тому можна було не помітити на сильно роздутому обличчі. Айшварія, як і багато східних жінок, почала рано старіти. Під очима з’явилися “поклади”, на шиї – борозни зморшок. Бездоганну, яскраву красу юності змінила типова південна зрілість.

Канни-2017 тільки підтвердили “діагноз”. На обличчі Айшварії знову був кілограм раніше непотрібної штукатурки, але знову візажисти виявилися безсилими проти гримучої східної природи…

Роки боротьби із зайвою вагою не минули безслідно. Разом із кілограмами було втрачено свіжість обличчя і “невинність” образу. А кому в Голлівуді потрібні постарілі акторки, якщо в черзі на кастинг юрмиться пара сотень свіжих? Айшварію благополучно “списали” в почесні гості.

Але що символічно. Нарешті, на превелике щастя шанувальників, акторка, що ґрунтовно схудла, з’явилася на червоній доріжці в сукні, яка дуже, дуже сильно нагадувала класичне вбрання Попелюшки.

Хтось скаже, що це зайві умоглядні висновки, а хтось і знайде в цій сукні прихований символізм. Історія індійської акторки номер один на планеті – це історія Попелюшки, якій пощастило з містечкової моделі прорватися у світові знаменитості і вийти заміж за принца кіноімперії Баччан. Тільки в казках все закінчується весіллям, а в житті на тебе чекають папараці біля дверей пологового будинку і ще багато-багато різних історій. У тому числі, ця. Про трагічну долю першої світової зірки Боллівуду.Джерело