“Нестерпний біль”: актриса “Дизель шоу” розповіла про відновлення після ДТП. “Справжнє пекло”

Українська актриса і зірка “Дизель шоу” Яна Глущенко дала інтерв’ю в рубриці “Кава з перцем” програми “Зірковий шлях” на телеканалі “Україна”, в ході якого поділилася деталями партнерських пологів. Також актриса згадала страшний момент в її житті – ДТП з акторами “Дизель шоу”, внаслідок якої загинула її подруга і актриса Марина Поплавська.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Нещодавно Глущенко наснилася покійна зірка: “Снилася мені недавно Маришка… Вона така гарна, красива. Я питаю: Марішка, ти переродилася там в когось або… Вона на мене дивиться… І все. Ось така була відповідь”.

Яна Глущенко відчула після аварії не тільки моральний, але й фізичний біль. Вона перенесла дві операції та зізналася, що це було болючіше, ніж пологи. На реабілітацію актриса літала аж до Риму.

“Реабілітація була дуже болюча. Це просто нестерпний біль. Народжувати не боляче. Мало того, що у тебе там була операція, у тебе дві ноги порізано. Другу ногу різали, бо брали імплант звідти, щоб зв’язку зробити. Найважче – це було згинати коліно. Це пекло”, – зізналася Яна.

Нагадаємо, що раніше Яна Глущенко написала зворушливі слова про Марину Поплавську.