Нещодавня знаxідка істоpиків приголомшила всю Європу! Гетьман Хмельницький у 1656 pоці поoбіцяв штуpмувати сусідню державу… (ДОКУМЕНТ)

Подаємо мовою оригіналу:

Тарас Чухлібманцер

НЕЙМОВІРНА ЗНАХІДКА ІСТОРИКІВ – ГЕТЬМАН ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ У 1656 РОЦІ ПООБІЦЯВ ШТУРМУВАТИ МОСКВУ на чолі 100 000-го КОЗАЦЬКОГО ВІЙСЬКА

В архівах австрійського міста Відня знаходиться надзвичайно важливий історичний документ, який було опубліковано у маловідомому збірнику дипломатичної історії 17 століття.

Так от – після того як Москва зрадила козацьку Україну, якій гарантувала широкі права державної автономії, і у 1656 році уклала за спиною Богдана Хмельницького сепаратну угоду з королівською Польщею, наш Батько Хмель хотів штурмувати Москву!

Цитуємо знайдений документ 1656 року (перше зображення): “…Хмельницький відповів з великим пересердям і називаючи московського царя ж…., і обіцяв, що має прийти до столиці [Москви], коли весна настане зі 100 000 [козаків], щоб тільки зволив почекати у своїй столиці цар…”

А знаєте в чому прикол? А прикол в тому, що це так скаржилося московське посольство царя Олексія Михайловича самому австрійському імператору Фердинанду ІІІ-му. який був політичним володарем материкової Європи.

І ви ще продовжуєте вірити, що Богдан Хмельницький дотримувався Переяславської угоди 1654 року?

Та чхав він на Москву з великої колокольні!!!

Документ знаходиться у Австрійській національній бібліотеці / Österreichische Nationalbibliothek in Wien й був опублікований у “Памятники дипломатических сношений” (1834).

Як завжди з вами на бойовому посту історичного фронту – доктор наук, сержант запасу ЗСУ, експерт-міжнародник Тарас Васильович Чухліб.

На зображенні може бути: текст
На зображенні може бути: текст
На зображенні може бути: текст