“Нерозумію навіщо плaтити пeнсiї, українці і так допомагають батькам. Я із задоволенням їх відміню!” Радник президента ошелешив своєю заявою..

Нaвiщo плaтити пeнсiї, дiти сaмi пoдбaють пpо бaтькiв! Я із зaдoвoлeнням їх вiдмiню! Рaдник прeзидeнтa шоkувaв вcю Укрaїнy cвoїми cлoвaми.

У прямому ефірі NewsOne під час перерви в засіданні Верховної Ради радник прем’єр-міністра з економічних питань Олексій Мушак зробив скандальну заяву з приводу пенсійної реформи

Як відомо, зараз в Раду поданий законопроект № 0972 (№ 1086) «Про внесення змін до Закону« Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування »щодо вдосконалення пенсійного забезпечення».


Коментуючи даний законопроект Олексій Мушак заявив, що він із задоволенням скасував би пенсії взагалі. На його думку, українці і так допомагають батькам, які в свою чергу зобов’язані ще десь працювати. Таким чином, як він вважає, пенсії як такі не потрібні. Дефіцит пенсійного фонду на сьогоднішній день — більше мільярда гривень. Якщо ж скасувати пенсії, то почнеться економічний підйом.

Це одне з найбільш цинічних заяв нової влади. Адже Олексій Мушак також зазначив, що людям його віку — 30-35 років — взагалі все одно до пенсії, адже це покоління їх уже не отримуватиме.

Це куди жорсткіше пропозиції продати собаку, щоб заплатити за газ


Якщо Зепліснява прийме закон про відміну пенсій, то пенсіонерам прийдеться своїх улюбленців домашніх тварин не те що за газ в уплату віддавати, а взалі їх на харчі пустити.2020 пенсії по-новому, що варто знати вже сьогодні.Джерело