“Нема за що продукти купувати дітям!”: Ініціатива Олени Зеленської викликала суперечки в Мережі

Олена Зеленська вперше за довгий час звернулася до українців

Перша леді України з початку карантину практично не з’являється на людях і на своїх офіційних сторінках у соцмережах. Однак, 24 квітня вона розмістила в Інстаграм новий пост, присвячений проекту «Вчимося вдома».

Пише https://korupciya.com

«Марафон цікавих і корисних занять для дошкільнят від @UNICEF_Ukraine і Міністерства освіти і науки України # ВчімосяВдома триває! Побудувати фортецю, власноруч виростити цибулю, влаштувати домашній концерт, перетворитися у шукачів скарбу або разом з малюками приготувати смаколики – щодня шукайте нові ідеї по хештегом # ВчімосяВдома. І діліться своїми », – написала Зеленська.

Варто відзначити, що багато українців поставилися до ініціативи першої леді досить скептично. Так, серед тисяч схвальних коментарів почали з’являтися повідомлення про те, що людям нема на що годувати дітей, не кажучи вже про розваги.

«Продукти теж намалювати або з прес-пап’є зробити?», Головне ЗНО як то спростити, що б не вилітали після першого тесту »,« Це просто чудові заняття. Ви прекрасні »,« Що нам робити, це повна розгубленість “, – пишуть люди.