НЕЙМОВІРНО! Якщо розігрітися в лазні до 40°С, починається відмирання ракових клітин!!!

Чи можна отримати ефект банної процедури в міській квартирі – у ванній кімнаті? Якщо так, як це зробити?

Руси здавна люблять попаритися. На це й треба орієнтувати людей, думаючи про масове оздоровлення нації. Банні процедури розганяють кров не гірше за біг. А коли кров має сильний струм, вона лікує хворі тканини. Банний жар ефективний навіть проти раку – він пригнічує ракові клітини. Перш ніж зрозуміти, в чому сила банних процедур, треба засвоїти: кров, якщо її русло не втрачає швидкість, – потужний лікувальний засіб. Баня тим і цінна, що розганяє кров.
Геронтолог і натуропат Абрам Залманов, вивчаючи роль банних процедур у посиленні току крові, створив метод капіляротерапії.

Медик працював переважно з капілярною частиною кровоносної системи, оскільки через неї курсує 80% усієї крові. Де вдавалося очистити капіляри та відновити потік крові, кров сама лікувала. Кров “лікує” будь-які органи, якщо привести до ладу капіляри і дати їй працювати зі швидкістю 8-9 кіл на хвилину.

Банний жар незамінний у створенні сильного кровотоку, який чистить судини, знімаючи з них холестеринові та інші нашарування, подібно до сильного струменя води. ой струмінь води. Щоб посилити потік крові, а знімати нашарування зі стінок судин може тільки сильний потік крові, треба розігріти тіло, що якнайкраще робить банний жар. Почервоніння шкіри сигналізує про те, що розігрів вдався.

Науковці підрахували, що протягом години організм може виробити такий об’єм тепла, якого вистачило б, щоб закип’ятити літр крижаної води. Цю властивість організму й треба використовувати, створюючи через розігрів, або інакше, кровотік такої сили, щоб він міг “промивати” хворі тканини.


Після банних процедур аналізи крові фіксували зростання гемоглобіну, кількості червоних і білих кров’яних клітин. Це означає, що ліквідація мікробів і вірусів буде посилена. Адже лейкоцити є пожирачами мікробів.

Американський гематолог Хардін Джоунз встановив, що до 25 років у юнаків удвічі зменшується об’єм рідини, що циркулює в м’язах крові. Це означає, що вони не підтримують сильну течію крові ніяк: ні банними процедурами, ні спортом, ні лужним харчуванням, нічим іншим із заходів підтримки здоров’я. У підсумку кров лікує в півсили. Чи дивно, що людина швидко старіє і вмирає?! Решта крові застоюється, псується, як стояча вода.

Якщо, приміром, кров вчасно не очистити від мертвих лейкоцитів (не вивести їх із сильним руслом крові), можна очікувати серйозних збоїв у диханні. Спочатку ці збої можуть виражатися в хропінні, а потім – у більш серйозних симптомах. Активацію кров’яних клітин можна посилити й бігом, так само як і іншими видами спорту. Але люди ліниві. А ось у лазню ходять із задоволенням. Тому й розмова про неї: як про лікувальний засіб для більшості.
Однак до банних процедур треба підходити обережно, спершу привчивши організм до високих температур. Пам’ятайте, що природа не любить різких стрибків.


“Банний жар протипоказаний одиницям. Це, як правило, люди з украй гострим запаленням серця, а також запущеною серцевою недостатністю. Таким хворим заборонені навіть водні процедури, купання”.


Після лазні полегшується стан і астматиків. Хвороба відступає, бо під дією високих температур бронхи розширюються. Пом’якшується мускулатура органів дихання. Лікувальний ефект має банна процедура і для нирок. Людина розігріта так сильно, що починається посилене потовиділення. Це означає, що виведення рідин йде в основному через пори, у зв’язку з чим нирки відпочивають. Чи дивно, що після лазні знижується рівень білка в сечі!

Після лазні полегшується стан і астматиків. Хвороба відступає, бо під дією високих температур бронхи розширюються. Пом’якшується мускулатура органів дихання. Лікувальний ефект має банна процедура і для нирок. Людина розігріта так сильно, що починається посилене потовиділення. Це означає, що виведення рідин йде в основному через пори, у зв’язку з чим нирки відпочивають. Чи дивно, що після лазні знижується рівень білка в сечі!


Однак ниркові пацієнти мають спершу проконсультуватися в лікаря, перш ніж застосовувати лазневі процедури. Є тонкощі, які може оцінити тільки фахівець. Під дією банних процедур падає також рівень цукру в крові. У клінічному санаторії ім. Генріха Гейне в Потс. Генріха Гейне в Потсдамі банні процедури активно застосовують під час лікування цукрового діабету. Перед благодатним жаром відступають радикуліт, неврит, ішіас, ревматизм, подагра, геморой тощо. Відступає навіть рак: якщо у хворого ще є час, щоб вступити в сутичку з цією смертельною недугою.


Учені довели, що банний жар пригнічує ракові клітини. Виявляється, висока температура згубна для пухлинних клітин.

Це відзначав ще професор Герберт Краус, призначаючи раковим хворим лазневі процедури, які розганяли їхню кров і підвищували температуру тіла. Професор із здивуванням виявив, що “під час розігріву тіла до 39 градусів сповільнюється ріст ракових клітин. При повторному розігріві, вже до 40 градусів протягом години, пухлинні клітини відмирали”. Сильний потік крові, а його підсилює резервна кров, бере їх у своє русло, відправляючи на виведення з організму й очищаючи ракові тканини. Швидке виведення відмираючих клітин – важлива умова лікування. Якщо ж мертві клітини накопичуються в місці розростання пухлини, вони перешкоджають народженню нових, тобто – лікуванню недуги. Тоді порушується рух рідин: гальмується кровообмін. У підсумку хвороба заходить углиб…


Банні процедури відновлюють рух рідин – зокрема й крові. Так народилася ідея багатоступеневої терапії раку. Розігрів тіла до 39 градусів у першу процедуру і до 40 градусів у другу, медики поєднували з насиченням пухлини киснем, глюкозою, вітамінами і тому подібними речовинами, які різко посилюють обмін речовин. Починалася складна ланцюгова реакція, внаслідок якої йшло відмирання ракової тканини. Хворі на рак можуть вижити, якщо в них є сили на лазневі процедури. Однак не забувайте, що організм має адаптуватися до високих температур. Не починайте різко, щоб не нашкодити.

Майте на увазі, що і крижана вода, вилита разово, створює потужний потік крові, що рятує навіть того, хто отримав сильне отруєння. Якщо він через годину, спершу зігрівшись, перекине на себе ще пару відер холодної води, наслідки отруєння зникнуть повністю, не кажучи вже про теплолікування.


Наскипідарений Залманов
Абрам Залманов призначав пацієнтам гарячі ванни: використовуючи метод теплолікування. Він додавав у ванну різного роду емульсії. Коли людина розігрівалася, лікувальні емульсії починали всмоктуватися в шкіру, розчиняючи відкладення, що скупчилися в суглобах, судинах, внутрішніх органах. Дуже ефективні, наприклад, скипидарні ванни. Скипидарні ванни з білою емульсією застосовують у разі інфаркту міокарда, деформувальних поліартритів, м’язових атрофій, млявих паралічів, простатиту, імпотенції, для прискорення зрощення суглобів.

Цілющу силу має мед, якщо ним обмазати чисте розпарене тіло на деякий час. Через пори відбувається очищення всього організму від шлаків і токсинів, які є причиною руйнування клітин.
Навіть така нехитра процедура, як гаряча ванна в міській квартирі з морською сіллю без Е домішок, чудово очищає і розганяє кров, змушуючи її пробиватися з харчуванням до хворих тканин.


У статті використано матеріали з книги А. Галицького “Щедрий жар”.