Негайно подивіться на свої руkи: яk саме розташована лінія серця, визначить яkим буде ваше життя…

Мовою оригіналу:

Кожна людина має свій неповторний візерунок на долонях. Безліч ліній красиво перетинаються, створюючи цікаві орнаменти. Однак естетика ліній на руках відіграє другорядну роль. Адже за долонями можна дізнатися про себе дуже багато цікавого!

Хіромантія допомагає не тільки глибше зазирнути у свою душу, а й може дати відповідь, як слід людині поводитися в тих чи інших ситуаціях.

На долонях розташовується безліч найрізноманітніших викривлених ліній. Однак існує три головні, які називають “шляхами”: Шлях Життя, Шлях Здоров’я та Шлях Душі.

Остання лінія відкриває двері у світ людського серця. Саме за її розташуванням на обох долонях можна дізнатися про себе стільки, скільки не знав ніколи.

Варіант №1

Лінія Серця на лівій руці вища, ніж на правій.

Таке розташування ліній говорить про те, що господар долоні – людина влюблива. Однак для нього не складає труднощів одразу зрозуміти, складеться в нього щось із тим чи іншим партнером чи ні. У цьому допомагає відмінна інтуїція і здатність звертати увагу навіть на найдрібніші деталі.

Люди з таким розташуванням Шляху Душі мають пристрасну гарячу натуру. Вони запальні, але максимально відхідливі. З ними приємно спілкуватися і не менш приємно сперечатися. Такі люди вміють наводити вагомі аргументи і навіть у конфліктних ситуаціях поводяться гідно. Незважаючи на вищевказані характеристик, люди з подібними долонями не люблять провокувати спірні ситуації і не люблять сваритися.

Такі люди, як правило, виходять заміж або одружуються тільки по великому і взаємному коханню. Вони не прощають зрад і самі не люблять інтрижок, а тому партнера для життя вибирають ретельно.

Їм важливо, щоб друга половинка була романтичною, чуйною, легкою у спілкуванні – такою ж, як вони самі. Крім того, люди з такою Лінією Серця все життя спираються на свої тверді моральні принципи. Від інших людей вони чекають того ж.

Варіант №2

Лінія Серця на правій руці вища, ніж на лівій.

Люди з такою Лінією Душі дуже мудрі та вкрай раціональні. Вони завжди розраховують тільки на себе і свої сили. Їхній головний союзник – логіка й аргументи. Без них ці люди навіть у суперечки не вступають.

Партнера для любовних стосунків люди з подібними долонями вибирають досить прагматично. Однак до слабкостей або дрібних недоліків другої половини вони ставляться з розчуленням і спокоєм. Терпіння та шанобливе ставлення до своєї пасії – одна з найважливіших якостей людей з таким розташуванням Шляху Душі.

На них завжди можна покластися. Вони прийдуть на допомогу в будь-яку хвилину і зроблять усе, що від них вимагатиметься.

Розум – головна зброя цих людей. Найчастіше вони врівноважені, спокійні, терплячі, проте дуже вимогливі до себе. Нерідко люди з такими долонями зазнають стресів і депресії через невідповідність власних очікувань та очікувань.

Головний бич таких людей – неуважність. Вона не доходить до абсурду, проте нерідко заважає в повсякденному житті.

Варіант №3

Ліній Серця на обох руках розташована на одному рівні.

Таке поєднання ліній вважається одним із найрідкісніших. Люди з подібним розташуванням Лінії Серця мають дуже важкий характер. Вони добрі, відкриті, щирі, але водночас вразливі, емоційні й досить вразливі. Будь-яке необережне слово може бути сприйняте ними в багнети. Це відбувається, тому що вони все сприймають на свій рахунок.

Однак одним із плюсів людей із такими долонями є те, що вони усвідомлюють усю свою внутрішню складність. Саме тому ці люди цінують друзів і коханих, які попри все залишаються з ними разом до кінця. Люди з однорівневими Лініями Душі завжди будуть вдячні близьким за підтримку і завжди будуть готові заради них на все.

Добродушність і сердечність у такій людині прекрасно уживається з недовірливістю і несерйозністю. Проте подібну людину можна назвати позитивною і привабливою. З нею приємно і легко спілкуватися, вона ерудована і знає багато цікавого, вона вміє слухати і ніколи не засудить.

З людей з подібними долонями виходять чудові друзі та другі половинки. Щоб їх приручити, потрібно багато зусиль, оскільки вони мало кому довіряють. Проте якщо така людина вважатиме вас гідним своєї довіри, в її особі можна отримати чудового товариша і не менш чудового партнера по життю.

Серцева лінія – одна з найпомітніших і найважливіших ліній на людських долонях. Професійні хіроманти давно віддали їй провідне значення серед безлічі доріжок, що переплітаються на наших руках.

Саме завдяки Шляху Душі можна пізнати самого себе і дізнатися таємниці особистості інших людей. Лінія Серця допомагає дізнатися про прихильності, здібності та про індивідуальні особистісні якості.Джерело

ия от самого себя. Тем не менее у них получается вовремя взять себя в руки и вернуться к привычной размеренной жизни. Все благодаря четкому самоконтролю и способности анализировать происходящее.

Главных бич таких людей – рассеянность. Она не доходит до абсурда, однако нередко мешает в повседневной жизни.

Вариант №3

Линий Сердца на обеих руках расположена на одном уровне.

Такое сочетание линий считается одним из самых редких. Люди с подобным расположением Линии Сердца имеют очень тяжелый характер. Они добры, открыты, искренни, но одновременно обидчивы, эмоциональны и довольно ранимы. Любое неосторожное слово может быть воспринято ими в штыки. Это происходит, потому что они все воспринимают на свой счет.

Однако одним из плюсов людей с такими ладонями является то, что они осознают всю свою внутреннюю сложность. Именно поэтому эти люди ценят друзей и любимых, которые несмотря ни на что остаются с ними вместе до конца. Люди с одноуровневыми Линиями Души всегда будут благодарны близким за поддержку и всегда будут готовы ради них на все.

Добродушие и сердечность в таком человеке прекрасно уживается с мнительностью и несерьезностью. Тем не менее подобного человека можно назвать положительным и притягательным. С ним приятно и легко общаться, он эрудирован и знает много интересного, он умеет слушать и никогда не осудит.

Из людей с подобными ладонями получаются отличные друзья и вторые половинки. Чтобы их приручить, нужно много усилий, поскольку они мало кому доверяют. Тем не менее если такой человек посчитает вас достойным своего доверия, в его лице можно получить отличного товарища и не менее великолепного партнера по жизни.

Сердечная линия – одна из самых заметных и важных линий на человеческих ладонях. Профессиональные хироманты давно отдали ей ведущее значение среди множества дорожек, переплетающихся на наших руках.

Именно благодаря Пути Души можно познать самого себя и узнать тайны личности других людей. Линия Сердца помогает узнать о привязанностях, способностях и об индивидуальных личностных качествах