Не стало знаменитого актора і зірки легендарних фільмів: близькі не можуть заспокоїтись

Вчора, 8 листопада, стало відомо про смерть відомого американського актора Діна Стоквелла. Він помер 7 листопада на 86-му році життя.Про це повідомило видання Deadline.

Пише https://world-news.video

За словами родини покійного, відомий актор помер у власному домі у ві сні. Смерть настала з природних причин. В актора є двоє дітей.

Близькі люди згадують його як бунтаря, який любив сміятися, курити сигари та грати в гольф.

Американський актор Дін Стоквелл народився у Північному Голлівуді (штат Каліфорнія) у березні 1936 року. У віці семи років вперше з’явився на великому екрані. При чому з перших кроків у кіно йому почали доручати ролі головні ролі. У м’юзіклі “Підняти якоря”, який з’явився на екранах у 1945 році партнерами Діна Стоквелла стали Френк Сінатра та Джина Келлі. у 1959 та 1962 роках актор отримує призи Каннського кінофестивалю за ролі у фільмах “Насильство” та “Довгий день йде в ніч”.

З 1970-го року почалася кар’єра телезірки. Найбільшу популярність Діну Стоквеллу принесла роль адмірала Альберта “Ел” Калавачи у фантастичному серіалі “Квантовий стрибок”. Актора декілька разів номінували на “Золотий глобус” та “Еммі”.

Кіноглядачу також запам’яталися ролі Діна Стоквелла у кінокартинах “Париж, Техас” режисера Віма Вендерса та “Дюна”, “Синій оксамит” режисера Девіда Лінча.

У 1992 році на Голлівудської алеї слави було відкрито зірку Діна Стоквелла. У 2015 році актор оголосив про завершення своєї кар’єри. Він почав займатися мистецтвом та навіть провів декілька виставок в США під своїм власним ім’ям Роберт Дін Стоквелл.