Не місце в Раді! Після гучного скандалу Стефанчук не стримав емоцій – негайне рішення

Перший віцеспікер Верховної Ради Руслан Стефанчук в ефірі програми “Україна з Тиграном Мартиросяном” на телеканалі “Україна 24” заявив, що журналістці Ірмі Крат не місце у Верховній Раді після нападу на народного депутата від “Слуги народу” Микиту Потураєва.

Пише http://www.replikanews.org

“Така поведінка мало має спільного з журналістикою і свободою слова і з чим-небудь ще, що відбувається в цивілізованому світі. Мені здається, що ми іноді забуваємо, що основою будь-якого діалогу має бути вміння вислухати один одного і переконати силою думки. Коли йдуть у хід кулаки або щось ще, незалежно від гендеру, ця поведінка недостойна законодавчого органу. Абсолютно вірним було рішення про позбавлення цієї людини можливості надалі перебувати в стінах парламенту”.

Нагадаємо, у Верховній Раді 2 липня на нардепа від “Слуги народу” Микиту Потураєва під час брифінгу накинулася журналістка Ірма Крат і вдарила його сумкою. Після інциденту журналістку видворила з Ради охорона. Згодом Крат повідомила, що причиною нападу на “слугу народу” став запуск ринку землі в Україні.