Назвали конкретне число! У МОЗ екстрено звернулися до українців

Незважаючи на те, що Офіс президента прогнозував пік епідемії коронавіруса на Великдень, 19 квітня, а українські вчені стверджували, що захворюваність в Україні спаде після 22-23 числа, МОЗ має інші дані. За словами представника відомства, найбільший приріст кількості заражених очікується в п’ятницю, 17 квітня.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Про це заявив головний санітарний лікар і заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко в інтерв’ю виданню “Лівий берег”.

Так, чиновник зазначив, що коронавірус нового типу може несподівано вплинути на епідеміологічну картину в країні. При цьому якщо українці продовжать дотримуватися карантину, пік поширення Covid-19 пройде на невисоких показниках.

“Очікується, що він (пік коронавируса – Ред.) буде 17 квітня. Але динаміка може бути різна. Це новий вид збудника, він може повести себе несподівано”, – зазначив Ляшко.

За його словами, впоратися з епідемією Україні і всьому світу допоможе диво.

“Нам все кричать, що ми мало тестуємо. Ми не мало тестуємо, ми тестуємо всіх, кого потрібно тестувати. Але це на національному рівні ми так бачимо. Коли виїжджають колеги в регіони, бачать, де порушуються наші алгоритми. Однак чарівний пендель врятує цей світ і Україну в тому числі “, – заявив заступник міністра.