“Навіть не сподівайтеся!”: Саакашвілі вибухнув потужною заявою у прямому ефірі. “Піду разом з президентом”. Ламати схеми

Екс-губернатор Одеської області, якому президент запропонував посаду в Кабміні, сказав, що “не збирається влаштовувати шоу: вийшов з того віку”.

Екс-губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі назвав “повною нісенітницею” припущення, що через якийсь час після можливого призначення в Кабмін він розсвариться з президентом Володимиром Зеленським так само, як до того з п’ятим президентом Петром Порошенко. Про це він розповів в ефірі каналу Україна 24.

Пише http://www.replikanews.org

Політик повідомив, що зустрічався із Зеленським “недавно”, додавши, що той – “смілива людина”, раз запропонував йому посаду. Негатив щодо планів його призначення віце-прем’єром з реформ політик назвав опором “тих, проти кого я піду разом з президентом ламати схеми”.

“Вони вже розганяють тему, що Саакашвілі зараз прийде і, як раніше, коли спочатку був в хороших відносинах з Порошенком, потім нападав на Порошенка, і зараз через три-чотири місяці нападе на Зеленського, буде його в чомусь звинувачувати. Це повна нісенітниця. Нехай навіть ніхто не сподівається, що я буду на нього нападати “, – запевнив він.

Політик стверджує, що не приведе з собою грузинську команду, як це було при Порошенку.

“Я думаю, тут досить своїх українців, щоб вони знайшли своє місце і роль в житті. <…> Знаєте, скільки цікавих парламентаріїв (в Раді) сидить?” – відповів він на відповідне питання.

Питання про призначення Саакашвілі Рада, можливо, розгляне завтра, 24 квітня.