Нардепи ухвалять скандальний закон про дітей, до чого готуватися українцям

Нардепи внесли до Верховної Ради законопроект, який дозволяє чиновникам не вносити до декларацій позашлюбних дітей

Комітет Верховної Ради з питань антикорупційної політики рекомендує прийняти за основу і в цілому законопроект 3355-1 “Про внесення змін до деяких законів України щодо визначення суб’єктів, на яких поширюється дія антикорупційного законодавства”.

Пише https://shocked.news

Даний законопроект дозволяє уникати декларування майна чиновниками, якщо воно записане на неповнолітніх дітей, які не проживають разом з декларантом. Також документ дозволяє не декларувати доходи радників президента України на громадських засадах.

Очікується, що голосування щодо даного законопроекту може відбутися 12 травня.

Зазначимо, озвучується думка, що нардепи поспішають з прийняттям закону, щоб встигнути переписати майно на дітей, зареєструвати дітей в інше місце.

Нагадаємо, особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зобов’язані щорічно до 1 квітня, декларувати свої доходи в електронній системі public.nazk.gov.ua.

Відзначимо, такий хід нардепів викликав просто шквал в мережі. Українці обурені новою хитрістю депутатів.

«Ну нормально че… Тепер “нові обличчя” з СН будуть записувати 27 автомобілів не на маму, а на позашлюбних дітей», «Прикольно, заводиш дитини на боці і переписуєш на нього все, претензій у податкової немає», «таки Знайшли лазівку», «Тепер по Україні підуть гуляти нові Остапи Бендери, незаконно народжені діти лейтената Шмідта», «Не проживають з декларантом за паперів, досить прописатися в одному з несолкьих будинків (де ви бачили одну квартиру у депутата). І все – жити то необов’язково за пропискою, а декларувати нічо не треба», “Відчуття що намагаються будь-яким способом домогтися нового майдану”, – пишуть в Інтернеті.