Нaйcтрaшнiшuй сoн Пyтiнa і мрiя мiльйoнiв cьoгoднi здійснилась! Пicля цієї новини глaвa РФ мовчки вcтaв і вийшов, aджe тепер…

Найстрашніший сон Путіна і мрія мільйонів сьогодні здійснилась! Після цієї новини глава РФ мовчки встав і вийшов, адже тепер тепер вони нікому не потрібнні!

Від сьогодні нафта на території Росії продається нижче собівартості

Пише https://www.bn24.biz.ua

Вартість російської нафти Urals в Північно-Західній Європі в середу, 1 квітня, впала ще на 2,25 доларів до 10,54 доларів за барель, мінімального рівня з березня 1999 року. Про це повідомляє агентство Argus .

Як наголошується в повідомленні, знижка на Urals щодо північноморської нафти становить 4,75 долара за барель (cif Роттердам). Це максимальне значення дисконту з червня 2008 року.

Вартість партій Urals обсягом по 80 тис. Тонн в Середземномор’ї в абсолютному вираженні зменшилася в середу також на 2,25 доларів за барель, до мінімального значення з березня 1999 року 12,79 доларів за барель.

Ціна російської нафти впала до 10 доларів

В агентстві також відзначили, що в зв’язку з падінням цін, витрати на транспортування, оплату експортного мита і деякі інші витрати перевищують середню вартість Urals. Таким чином, з понеділка, 30 березня, ціна російської нафти залишається негативною.

Argus Media – міжнародне незалежне цінове агентство, яке висвітлює енергетичні та товарно-сировинні ринки.

Як повідомляло РБК-Україна, ціни на нафту виросли в четвер, 2 квітня, після того, як президент США Дональд Трамп повідомив, що найближчим часом очікує угоди, яка покладе край цінової війни між Саудівською Аравією і Росією. Червневі ф’ючерси на нафту марки Brent виросли на 7,2% до 26,5 доларів за барель, а WTI – на 6,4% до 21,6 доларів за барель.коронавірусКоронавірус в Україні та світі: що відомо на 2 квітня

Відзначимо, різниця між біржовими ф’ючерсами на нафту певних марок і ціною продажу фізичної нафти може бути істотна. Зокрема, після почав цінової війни Саудівська Аравія продає свою нафту в Європу з дисконтом до 10 доларів від біржових котирувань.

За оцінками НБУ, падіння світових цін на енергоносії призведе до того, що Україна заощадить за рік близько 5-6 млрд доларів.