На війні менша смертість. Волосся стає дибом від цих даних. В Росії випадково розсекретири справжнє число хворих на ковід

У Росії кількість заражених коронавірусом (COVID-19) перевищила 29 млн осіб. Це вп’ятеро більше за офіційну статистику – 6 млн інфікованих.

Пише https://world-news.video

Як пише “Медуза”, такі дані були отримані із сертифікатів у реєстрі МОЗ РФ, створеному для відстеження кількості хворих. Інформацію вдалося добути випадково з QR-кодів із сертифікатами, де були зазначені реальні масштаби епідемії в Росії.

Пояснимо, що в Москві були запущені QR-коди, в яких вказувалися дані, що людина отримала вакцину, перехворіла на COVID-19 або отримала негативний ПЛР-тест.

Сертифікат

Номер сертифіката складався з 16 цифр, де останні вісім – це унікальний номер людини, що перехворіла. Співрозмовник видання в одному з регіональних МОЗ в РФ підтвердив, що порядковий номер у реєстрі єдиний по всій країні і відображає загальну кількість зареєстрованих хворих на момент створення реєстру для кожного пацієнта.

Уточнюється, що в червні 2021 року людина, яка перехворіла на коронавірус, отримала порядковий номер 27 мільйонів 300 тисяч. Станом на 21 липня кількість заражених перевищила 29 млн.

Офіційні дані щодо COVID-19 у Росії

Однак видання зазначає, що кількість записів у Федеральному регістрі неточно відображає кількість тих, хто перехворів у Росії. Наприклад, якщо людина захворіє знову, для неї створюють новий запис. Також до реєстру вносять тих пацієнтів, які захворіли на пневмонію.

У російському МОЗ на запит журналістів відповіли, що “інформація про 27 мільйонів випадків захворювання на COVID-19 або пневмонію не відповідає дійсності”. Чиновники сказали, що нібито 27 млн осіб – це кількість вакцинованих, а не заражених.Як повідомляв OBOZREVATEL, 14 липня смертність від коронавірусної інфекції в Росії досягла абсолютного максимуму. За добу від коронавірусу померли 786 осіб, що є добовим рекордом.