“На мою скромну думку, панікувати треба було рік тому. Я панікувала, а потім як відрізало”

На мою скромну думку, панікувати треба було рік тому.
Я панікувала. У рази більше строчила про політику, зареєструвалася у тематичних групах. Листівки з дівчатами роздруковували на домашньому принтері, розносили по скриньках. Якісь відео писали, креативили на тему “думайте”.
Потім як відрізало, паніка закінчилася.

Пише https://vsns.co.ua

Саджанці сьогодні приїхали, хороші саджанці. Під них треба 16 ямок викопати, діаметром метр, глибиною 0.6 метри.
Город будемо садити, цього року може навіть до Паски. Розсада зійшла.

Бачу чіткий зв”язок між вибором народу і долею народу. Не зловтішаюсь, економлю сили. Емоція – це теж розкіш у нинішній час. Мені байдуже, що вони мазатимуть на хліб.

За матеріалами зі сторінки Тамара Горіха Зерня

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.