На 3акарпатті розгоряється скандал: “Чому ми маємо платити за доставку газу? Люди будували все самі за власний кошт…” (ВІДЕО)

Подаємо мовою оригіналу:

Fedir Schuber

ЧОМУ МИ МАЄМО ПЛАТИТИ ЗА ДОСТАВКУ ГАЗУ І ХТО ПЕРЕДАВ ГАЗОРОЗПОДІЛЬНУ МЕРЕЖУ ПАТ”ЗАКАРПАТГАЗ” БЕЗ ВІДОМА ЛЮДЕЙ …???

Шановне товариство, громадська організація “Народний контроль Закарпаття” проводить журналістське розслідування щодо правомірності передачі газорозподільного майна від кооперативів на баланс ПАТ”Закарпатгаз”, і чи знають люди правду.

Нами надано запити до всіх сільських, селищних, міської ради, а також до ПАТ”Закарпатгазу”щодо надання копій рішень та актів прийому передачі газорозподільного майна ПАТ”Закарпатгаз”.

Вже отримали близько половини цих копій документів, аналізуємо.

І що дивно, що розподільчу мережу будували люди через створення кооперативів, однак як видно з наданих документів, що жодного документа немає про передачу кооперативу до комунальної власності, тільки є передача на баланс ПАТ”Закарпатгаз” з комунальної власності місцевих рад.

Людей ніхто не питав: Чи передавати це майно і на яких умовах.

Тоді виникає питання, що на яких підставах передано це майно, яке побудовано людьми ПАТ”Закарпатгазу”, ми всі (без винятку платимо за доставку).

Це питання досі стає тільки предметом обговорень між людьми і ніхто не хоче надати цьому правову оцінку.

Ми спробуємо зібрати всі копії документів та інші докази і передати їх до правоохоронних органів.
Довідково:

Зараз керівництво, а саме голова ПАТ”Закарпатгаз” Віталій Шатила фігурує у кримінальній справі про привласнення державного газу на мільярди гривень.

По наявній інформації даний керівник знаходиться під арештом.

На днях ми побували у керівника Виноградівського відділення ПАТ”Закарпатгаз” В.Ю.Шаркадія щодо отримання відповіді на запит на інформацію та почути від нього відповідь на окремі питання з питань передачі газорозподільного майна ПАТ”Закарпатгазу”.

Відеоматеріали про спілкування з ним додаємо до допису.

Прес-служба Громадської організації
“Народний контроль Закарпаття”