“Ми запустили інфікованих”: з’явилася страшна правда про закрите село в Чернівецькій області

Епіцентром COVID-19 вважається село Колінківці Хотинського району, яке розташоване всього в 20 кілометрах від Чернівців.

Відзначимо, що станом на ранок 24 березня, в селі 13 підтверджених випадків COVID-19. У Колінківці кілька десятків жителів з підозрою, населений пункт живе в умовах надзвичайної ситуації.

Пише http://www.replikanews.org

На в’їзді і виїзді з села встановлено блокпости, керівництво області запевняє, що їжі у людей вистачає, а сільський голова просить більше тестів на коронавірус.

Протягом декількох днів люди розкупили продовольство і медикаменти. У селі проживає до 5 тисяч осіб, але полки в магазинах порожні. Проте, керівництво запевняє, що продукти привозять.

«Треба перевірити дуже велику кількість людей, щоб визначити, хто хворий, а хто здоровий. Ми запустили цих інфікованих, а зараз спробуй знайти всіх », – каже Дмитро Мельник, сільський голова.

Серед 13 підтверджених напередодні випадків коронавірусу в Чернівецькій області – шестеро дітей.

У Чернівецькій області серед підтверджених у вівторок, 24 березня, 13 випадків коронавірусу – шестеро дітей. Про це повідомив заступник голови Чернівецької ОДА Наталія Гусак у коментарі Укрінформу.