МИ ПЕРЕХВОРІЄМО МАЙЖЕ ВСІ: ЛІКАР ОЗВУЧИЛА СТРАШНИЙ ПРОГНОЗ ЩОДО КОРОНАВІРУСУ В УКРАЇНІ

З огляду на швидке поширення коронавірусу і дуже простий спосіб його передачі, більшість жителів України ризикує перенести хворобу, яку він викликає, в різних формах.

Пише http://info-life.in.ua

Ми перехворіємо майже всі, в легкій або середній формі, це неминуче, враховуючи швидке поширення і дуже простий спосіб передачі. Але старі, ослаблені іншими хронічними захворюваннями люди, онковиздоровлюючі на етапі хіміотерапії – ось вкрай висока група ризику щодо найбільш грізних ускладнень”, – написала медик в своєму пості.

За її словами, київські реанімації заповнюються пацієнтами з пневмоніями, що вказує на те, що випадків зараження коронавірусом в Україні може бути більше, ніж повідомляє офіційна статистика. Однак, навіть пацієнтам, які перебувають з пневмонією в реанімаціях київських лікарень, не роблять тест на COVID 19, посилаючись на відсутність епідемічного анамнезу.

“В результаті пацієнтці, що знаходиться з п’ятниці в реанімації однієї з міських київських лікарень з двобічною пневмонією, після довгих роздумів, напевно, керівництва клініки, адже тестів отримали всього 11, – таки провели тестування у вівторок і підтвердили COVID 19. В п’ятиденному контакті виявилися природно всі співробітники відділення, які, звичайно ж, працювали без засобів додаткового захисту, а відповідно їхні родичі, друзі, та самі множте на скільки хочете”, – описує картину поширення коронавірусу Тетяна Рослякова.