Мусять виконати! Зеленський поставив Кабміну жорсткий утильматум. Термінова заява Шмигаля

Президент очікує від Кабінету міністрів прогнозів і рішень щодо підвищеної кількості лабораторно підтверджених випадків зараження COVID-19.

Джерело: Зеленський під час селекторної наради за участю Кабміну і правоохоронних відомств у суботу, повідомляє пресслужба президента

Пише http://globalpres.co

Пряма мова: “Уже третю добу в нас значно вища кількість лабораторно підтверджених випадків зараження. Я просив визначити причину й очікую від вас прогнозів та рішень”.

Деталі: Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зазначив, що занепокоєння викликає підвищена кількість госпіталізованих з ознаками коронавірусної інфекції, число пневмоній та збільшення виявлених випадків зараження.

“Причини для паніки немає, але є “дзвіночки”, які вимагають реакції”, – підтримав Степанова прем’єр Денис Шмигаль і запропонував визначитися з моделлю посилення контролю заходів адаптивного карантину.

Пряма мова Зеленського: “Треба ретельно перевіряти магазини, ринки, громадський транспорт – місця, де можуть бути скупчення людей. Відповідальність за ці скупчення – на закладах та платформах, які мають забезпечити безпеку, прописану Кабінетом міністрів”.