“Можете собі це уявити?”: історія трагічної загибелі матері і дитини набирає жахливих обертів. “Тіло немовляти…”

В Запорізькій області після смерті породіллі тіло її померлої дитини спалили.

Про це повідомляє “Сегодня”.

Так, у пологовому будинку Енергодара молода жінка не вижила після кесаревого розтину, а вбитий горем батько вже два місяці не може поховати крихітну дочку. Все через те що тіло немовляти безслідно зникло.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Адвокатка рідні загиблих Любов Цигиця стверджує, що під час операції породіллі могли занести інфекцію.

“У неї відмовили нирки. Коли її терміново у важкому стані вже перевезли в Запоріжжя в обласну лікарню, там виявили, що через сепсис у пацієнтки загнила матка, тож її довелося видаляти. Потім з’ясували, що пробито легеню. Постійно доводилося робити гемодіаліз, бо не працювали нирки, їх намагалися запустити, але безуспішно. Бідна жінка перенесла чотири операції, але однаково померла”, – говорить адвокатка.

Породілля Олена померла 23 квітня, весь цей час тіло її доньки знаходилося у морзі. Коли рідні хотіли поховати їх разом, виявилося що тіло немовляти зникло. В Енергодарі немає патологоанатомічного відділення для розтину тіло відвезли у Запоріжжя до 5-ї лікарні.

“Представник медсанчастини забрав тіло й довідку про причини смерті. Однак ні довідка, ні саме тіло дитини в морг Енергодара не доїхали. Мені розповіли, що спершу цей водій говорив, що коробку з тільцем просто забув у морзі. Потім почав казати, що не пам’ятає, куди його подів. Можете собі це уявити?! Нам у самому цьому морзі заявляють: “Ви що, знущаєтеся? Як це – забув тіло? Ми ж знаємо, скільки у нас тут перебуває тіл. Він точно його забрав”, – стверджує адвокатка.

У морг Енергодара тіло дитини так і не надійшло, довідка про смерть дитини також зникла. Через деякий час батькові дитини повідомили, що немовля кремували.

У самій лікарні цю історію коментувати відмовляються. Директор лікарні Андрій Бредіхін на своїй сторінці заявив, що цей випадок розбере спеціальна комісія незалежних експертів, створена департаментом охорони здоров’я при Запорізькій ОДА. Щоправда, комісія почне роботу тільки після закінчення карантину.

Втім, адвокатка сім’ї вважає, що вони ніколи не дізнаються, куди ж насправді поділи тіло маленької дівчинки.

“Моя версія – дитину могли по шляху в Енергодар завезти в приватну клініку та здати на стовбурові клітини. Але є й інша малоймовірна версія, хоча теж має право на існування. Мені телефонувала дуже відома гінекологиня. Річ у тім, що тільце дівчинки показували бабусі, воно не мало ознак життя. А лікарка каже: звідки ви знаєте, що це тільце саме ваше? Як то кажуть, немає тіла, немає справи”, – припускає Цигиця.

Наразі правоохоронці відкрили два кримінальні провадження, перше за статтею щодо недбалого ставлення медиків до своїх обов’язків, яке призвело до смерті породіллі, і друге за статтею про наругу над тілом.