“Може, у жінки щось не так з головою”: – Приходько про Єгорову через приниження українських героїв (Відео)

Українська співачка і громадський діяч Анастасія Приходько засудила телеведучу Сніжану Єгорову, яка назвала українських героїв “селюками”, передають Патріоти України.

Пише http://www.pravdanews.pp.ua

За словами Приходько, Єгорова є головним антигероєм України, а її висловлювання вона назвала “єрессю”. Про це співачка розповіла під час прямого ефіру на особистій сторінці в Facebook (щоб подивитися відео, доскролльте новину до кінця).

“Я вам хочу сказати, що дно виглядає гарніше, ніж Сніжана Єгорова. Були такі висловлювання з її вуст про те, що на Майдані робили аборти жінкам, які обслуговували протестуючих. Я не хочу це коментувати. Може у жінки щось не так з головою. Думаю, подивлюся, що буде далі. І сьогодні я почула її висловлювання про українських героїв… Мені стало погано”, – розповіла Приходько.

За її словами, Єгороій доведеться довго вибачатися перед українцями, проте її не пробачать. “Вона зазначила, що не знає, хто такі герої і антигерої. А я так бачу, що антигерой в Україні – це саме вона. Єгорова встала на таку доріжку, з якої назад вже не повернеться. Скільки б не вибачалася, а вона це буде робити, її не пробачать”, – додала артистка

Також, на її думку, Сніжана Єгорова повинна подивитися в очі українським солдатам, які наразі знаходяться на Донбасі. Приходько підкреслила, що у неї виникло бажання “плюнути в обличчя ведучій”.

“Я розумію, що у нас свобода слова, але я вважаю, що пані Єгорова продала свою душу і почала нести єресь… Я не можу зрозуміти, коли у неї поїхав дах. Вона ображає хлопців (українських солдатів. – Ред.), які обороняли нашу країну від ворога, захищали дупу Сніжани Єгорової. Я думаю, що їй треба подивитися в очі цим людям… Мені хочеться плюнути їй в обличчя. Чесно. Я не знаю, як далеко вона зможе зайти в своїх висловлюваннях про наших героїв. Нічого вже виправити не можна”, – підсумувала Анастасія

Нагадаємо, раніше скандальна українська телеведуча Сніжана Єгорова відзначилася заявою про українських героїв. Так, вона зазначила, що люди, готові скласти голову за Україну, нічого не прагнули в житті і є “селюками”.