“Мокнув ложечку в цю чашечку – причастили. Все просто!”: Жінка шокувала своєю поведінкою. “Почала кашляти”

У ході опитування віруюча жінка, яка висловлює думку про доцільність відвідин церков і проведення релігійних обрядів під час карантину, стривожила журналістку кашлем.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

В одному з репортажів журналістка “ТСН” взяла інтерв’ю у представниці місцевої церкви Тетяни Царенко щодо того, чи розсудливо відвідувати храми і проводити релігійні обряди під час пандемії.

Креативно змонтований уривок з репортажу був опублікований в соцмережі Twitter з підписом “Чому я кричу”, так як ситуація дійсно досить комічна.

З перших секунд відразу стає зрозуміло, що ця громадянка відноситься до тієї частини суспільства, яка відвідує храми і виступає за проведення релігійних обрядів, не дивлячись на введену в країні карантину.

У своєму коментарі віруюча дякує Богу за те, що в країні є безліч її однодумців в цьому питанні, які “вшановують божі свята не онлайн, а по-справжньому”.

При цьому вона зазначила, що священик в ході проведення обряду причастя, дотримується “заходів безпеки”, яких, на її думку, цілком достатньо.

Почему я ору pic.twitter.com/FVBx5harHO

— M:ara (@gzt_lotu) April 16, 2020

“Тримав чашу, а ось тут пальчиком притримував (такий кухлик був кавовий зі спиртом). Мокнув ложечку в цю чашечку – причастили, мокнув – причастили. Все просто!”, – додала віруюча і тут же закашляла, на чому відео перервалося в стилі мема “далі буде”.

Природно це взагалі не говорить про те, що жінка обов’язково заражена інфекцією COVID-19, однак, з огляду на ту “незрозумілу штуковину”, яку ця дама носить замість захисної маски, нічого дивного в цьому немає.

Взагалі, введення обов’язкового носіння масок або інших захисних засобів для верхніх дихальних шляхів – це, безумовно, потрібна міра.