Мoє тeрпiння закінчилось! Cпyскy не буде нiкoмy!: Зеленський щoйнo звeрнyвcя до українців! Жopcткo нaкaжeм тих, хто…

Сьогодні, 26 березня, президент України Володимир Зеленський звернувся до громадян стосовно ситуації з поширенням коронавірусної інфекції в Україні. І загалом розповів про таке.

Пише http://bbcccnn.org

У першу чергу, глава держави запевнив, що всіх українців з-за кордону поступово повертатимуть додому, але з урахуванням епідемічної ситуації в країні, а також готовності медичної системи до обов’язкової ізоляції таких громадян.

“”Цей режим (надзвичайної ситуації) – не про диктатуру, це – про дисципліну. Сьогодні ми діємо настільки жорстко, наскільки цього вимагають сьогодення та виклики майбутнього. Саме тому, до кінця п’ятниці 27-го березня буде закрито державний кордон та припинено усі пасажирські перевезення”, – зазначив президент.

Володимир Зеленський також зазначив, що уряд зробить все, щоб не допустити зростання цін на товари у регіонах, а оскільки заклики до совісті деяких продавців не допомогли, буде розроблений пакет жорстких заходів, для врегулювання ситуації.

Щодо засобів індивідуального захисту президент розповів, що забезпечення України усім необхідним триває цілодобово. Зокрема, вночі очікується прибуття літака з Південної Кореї, який має доставити 100 тисяч тест-систем ПЛР. Завтра, 27 березня, має бути чергова поставка з Китаю, яка міститиме: близько двохсот тисяч спеціальних медичних респіраторів, захисні костюми для лікарів, 100 тисяч ПЛР-тестів, апарати штучної вентиляції легень, велику кількість масок для аптек.

Володимир Зеленський також наголосив, що у нас не “совок” і не буде жодних VIP-палат для високопосадовців:

“Ви будете перебувати саме в тих палатах, і в тих лікарнях, які за 28 років ви побудували в цій країні. Можливо, тоді ви зрозумієте, як це не мати можливості лікуватися у Швейцарії або Ізраїлі. Рівні умови стосуються абсолютно всіх. Виключень не буде”, – сказав президент.