Меньшов закликав росіян залишити Україну в спокої: “Нас туди не кликали”

Російський актор і режисер Володимир Меньшов різко висловився про пропагандистів РФ.

За його словами, постійна згадка України на російському телебаченні недоречна.

“Зараз я реагую на невмілість наших пропагандистів організовувати новинний порядок. Тема України обсмоктується і вздовж, і впоперек. Ну неможливо вже! І Трамп теж усюди на ТБ. Ну треба ж міру знати! Як можна до такої міри не відчувати, що це вже осточортіло всім ?!”, – обурився він.

Пише https://spnews.pp.ua

Крім того, легендарний актор порівняв пропагандистів з “маразматичними бабусями”.

“Ось реально дістала тема України на російському телебаченні. Куди не ткнути – скрізь” Україна то, Україна се “. Як маразматичності бабки на лавочках, яких хлібом не годуй, дай сусідам кістки помити. А як самих капнешь – так караул”, – зазначив він .

За словами Меньшова, Україну варто залишити в спокої.

“Мені не цікаво, що відбувається на Україні. Бо це не моя країна. Нехай вони там самі якось розбираються зі своїми проблемами. Тим більше, що нас, ніби як, і не кликали в якості експертів”, – зазначив актор.

Крім того, він зазначив, що в Росії достатньо своїх проблем, на які варто звернути увагу.

“А вдома стільки проблем: ошукані пайовики і люди похилого віку, непомірна плата за комуналку, жорстокість підростаючих дітей, розпуста, що зводиться в норму, розбещеність мажорів, несправедливість чиновників, черги в лікарню: до невролога і кардіолога треба чекати по півмісяця”, – заявив актор.

Відзначимо, що раніше Меньшов заявив, що Росії слід було “брати Донбас” після окупації Криму. На його думку, будь-яка активізація з боку України може привести до плачевних наслідків, адже Російська Федерація може піти на більш суворі заходи.

Нагадаємо, що Меньшов виправдав окупацію Донбасу російськими бойовиками.