Мені відомо кому це треба і кому вигідно: Лукашенко не став мовчати і рyбaнyв прaвдy пpо кoр0нaвlрyс

Президент Білорусі вважає, що коронавірус є рукотворною інфекцією, яку хтось використовують в своїх інтересах. А після завершення пандемії він обіцяв розповісти багато чого цікавого на цю тему.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Дана інформація була оприлюднена на телеграм-каналі Україна 24/7

Олександр Лукашенко.  Фото: Наша Ніва
Олександр Лукашенко. Фото: Наша Ніва

«Ви подумайте для початку над двома питаннями. Перше запитання. Коронавірус – це рукотворна інфекція, або випадково з повітря вона з’явилася? Кому вона потрібна була? І друге питання. У світі, починаючи від моїх колег політиків і закінчуючи нижче, спробували використовувати в своїх інтересах цю вірусну хворобу або психоз? Кожен починає крутити-крутити. З вогнем жартують! Але на цю тему ми з вами поговоримо потім », – прокоментував президент Білорусі.

«З’явилося багато людей, які прагнуть« хайпонуться »на цій темі в Інтернеті. Ми почали відловлювати таких. Так звана опозиція намагається використати це проти влади. Час нас розсудить. Але тільки пам’ятайте. Ніхто нізвідки нічого нам не дасть … Розраховувати потрібно виключно на себе. Тому ми однозначно виживемо », – додав Олександр Лукашенко.

Раніше ми повідомляли, що інститут здоров’я США прийняв важливе заяву з приводу коронавируса . Імунолог Національного інституту охорони здоров’я країни Ентоні Фаучи зазначив, що навіть при рівні смертності в 1% коронавірус буде в десять разів більше смертоносним, ніж сезонний грип. Зараз цей показник вищий і становить 2,5%, але в майбутньому, як припускає Фаучи, знизиться до 1%.

Також стало відомо, що напередодні закриття українських кордонів в Держприкордонслужбі поінформували про те, що українці почали масово повертатися на батьківщину . Так, протягом останньої доби, з півночі 16 березня по опівночі 17 березня, державний кордон України перетнуло 86,5 тисячі осіб. 50 тисяч з них – українці, які повертаються з-за кордону додому. Всього добою раніше кількість людей, які перетнули держкордон, було ще більше – з 15 на 16 березня через кордон України проїхало понад 144 тисячі осіб.