Медики дослідили, люди з якою групою крові найбільш схильні до коронавірусую…

Люди з ІІ групою крові мають найбільше шансів заразитися новою коронавірусною інфекцією COVID-19, тоді як люди з І – найменше.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Читайте також: Майже 15 тисяч українських туристів застрягли за кордоном, які купили тури у популярній компанії

Про це йдеться у статті китайських дослідників, опублікованій в MedRxiv, пише Global Times.

Роботу провели вісім дослідних установ у Китаї, зокрема й лікарні, які безпосередньо займаються прийманням хворих на COVID-19.

Дослідники проаналізували 2173 випадки зараження коронавірусом, і порівняли розподіл їхніх груп крові з показниками здорових людей, що мешкають в регіоні.

Медики дійшли висновку, що в людей з ІІ групою крові ймовірність зараження COVID-19 на 20% вище, ніж у людей з іншими групами крові, а люди з І групою крові мають найнижчий ризик зараження.

Клінічна вчена, яка не брала участь у дослідженні, заявив Global Times, що метод дослідження заслуговує довіри. “Статистичний результат наведений лише для довідки, і необхідні додаткові дослідження, щоб з’ясувати, чому люди з певними групами крові легше заражаються цією хворобою”, – додала вона.

Водночас експерт з громадської охорони здоров’я на прізвище Лі відкинув дослідження як незначне. Він наголосив, що різниця є невеликої, а отже всі люди потребують однакового захисту.